Aylık Boğa YorumuBoğaAğustos 2022 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Temmuz 24, 20220
burçlar

Sevgili boğalar ve yükselen boğalar,

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 4. evinizde gerçekleşiyor. Dolayısıyla odağınızın eviniz, aileniz olduğu, daha çok içinize kabuğumuza çekildiğiniz bir ay olacak. Aile büyüklerinizle bir arada vakit geçirebilir, evinizde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Merkür 4 ağustosta başak burcuna geçiyor. Zihinsel odağınızda böylece aşk hayatınız, çocuklarınıza kayıyor. İlişkilerinizde detaycı ve analiz yapan, her şeyde mantıklı bir çıkarım yapmak isteyen bir doğanız var ve Merkür’ün bu seyrinde özellikle 21 ağustos haftası hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz.

12 Ağustosta Venüs aslan burcuna geçerek aile içi ilişkileriniz iyileştirmenizi sağlayacak, eviniz veya ebeveynleriniz için harcamalar yapabilirsiniz. Güneş uranüs karesini geride bıraktığınız bu günde özellikle boğa burçları siz ve babanız kalbinize çok dikkat etmelisiniz!

Kova dolunayı

12 Ağustosta sizin 10. evinizde gerçekleşecek. Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını ifade eder ancak tek anlamı da bu değildir. Eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder. Kariyeriniz veya evliliğinizde bir takım keskin sonlanmalar yaşayabilir, bir süredir sabrettiğiniz ancak değişimin de kapıya dayandığını hissettiğiniz konularda cesur adımlar atabilirsiniz. Özgürlüğünüz ve bireyselliğiniz için savaşmaktan kaçınmayacaksınız. Bazılarınız için toplum önünde statü değişimi yaratacak durumlar söz konusu olabilir…

20 Ağustos Mars ikizler burcuna geçecek ve retro yapacağı için yaklaşık 6 ay boyunca burada kalacak. Böylece önümüzdeki iki ay altı ayında habercisi olacak. Mars 2. evinizde yani maddi konular gündeme gelebilir. Bütçeyi dengelemek zor olabilir, beklenmedik harcamalar çıkabilir. Aynı zamanda burası öz değerle ilgili olduğu için ilişkilerinizde size verilen değeri sorgulayabilir ve bu nedenle agresif olabilirsiniz.

26 Ağustosta ise Merkür terazi burcuna geçecek ve zihinsel odağınızda sağlığınıza, gündelik rutinlerinize ve iş bağlantılarınıza kayabilir. Bağımlılıklardan kurtulmak isteyebilir, bu nedenle okuma ve araştırmalar yapabilirsiniz.

Başak yeni ayı

Ayı 27 Ağustosta gerçekleşecek başak yeni ayı ile kapatıyoruz. Başak burcu hizmet etmek, çalışmak, sorunlara çözüm getirmekle ilişkilidir. Aşk ilişkilerinizde büyük bir değişim yaşayabilir, olaylara akılcı ve dışarıdan bakılması gereken çözümler üretebilirsiniz. Ancak yeni ay marsa kare olduğu için öfkeyle kalkıp zararla oturabilirsiniz. Hayallerinizi, hayattan keyif aldığınız konuları gözden geçirebilir, çocuklarınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Riskli paralarla ilgileniyorsanız bu süreçte dikkatli adımlar atmalısınız!

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade