Aylık Koç YorumuKoçAğustos 2022 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Temmuz 24, 20220
burçlar

Sevgili koçlar ve yükselen koçlar,

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 5. evinizde gerçekleşecek. Hayattan keyif aldığınız, olaylara eğlence tarafından bakabildiğiniz bu günlerde flörtleriniz, çocuklarınız gündeminiz olabilir. Hobi ve kişisel zevklerimiz ön plana çıkabilir. Kendinizi ortaya koymaktan çekinmediğiniz, sahneyi iyi kullanabildiğiniz bir aydasınız. Hobileriniz, hayatta keyif aldığınız konular, riskli paralar ile ilgilenebilirsiniz.

Merkür 4 ağustosta başak burcuna geçiyor. Böylece daha akılcı, detaycı ve analiz yaptığımız günlere geçiş sağlayacak. Fazlasıyla eleştirel kılı kırk yaran tavırlar sergileyebilirsiniz. Sağlığınızla ilgilenmek, çalışma koşullarınızı düzenlemek için uygun zamanlar. Uzun zamandır ertelediğiniz kontrollerinizi yaptırabilir, sağlıklı beslenme programları yapabilirsiniz.

12 Ağustosta Venüs aslan burcuna geçerek ilişkileri olmayanlar için yeni başlangıçlar, heyecan verici tanışmalar getirebilir. Hobileriniz için harcamalar yapabilirsiniz.

Kova dolunayı

12 Ağustosta sizin 11. evinizde gerçekleşecek. Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını ifade eder ancak tek anlamı da bu değildir. Eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder.

Hayata dair yeni hayal ve hedefler belirleyebilir, eskiyi kapatıp yerine özgürlüğünüzü ilan ederek, yeni kariyer hedefleriyle bir yol çizmeye karar verebilirsiniz. Vakıflar, derneklerde aktif rol oynayabilir, insanlara yardımcı olmak konusunda bireysel adımlar atabilirsiniz. Toksik ilişkiniz sonlandırabilir veya ş değişiklikleri, istifalar, ev ve şehir değişiklikleri fikri gündeme gelebilir.

20 Ağustos Mars ikizler burcuna geçecek ve retro yapacağı için yaklaşık 6 ay boyunca burada kalacak. Böylece önümüzdeki iki ay altı ayında habercisi olacak. Mars 3. evinizde mücadele alanınızda burada kayacak. İletişim kurmakta zorlanabilir, çabuk sinirlenebilirsiniz. Yakın akrabalarla aranız alacak verecek tartışmaları gündeme gelebilir. Trafikte dikkatli olmalısınız.

26 Ağustosta ise Merkür terazi burcuna geçecek ve zihinsel odağınız ikili ilişkilere kayacak. Evliliğinizde sohbet ve muhabbet önem kazanabilir. Ortaklı işler yapmak isteyebilirsiniz.

Başak yeni ayı

Ayı 27 Ağustosta gerçekleşecek başak yeni ayı ile kapatıyoruz. Başak burcu hizmet etmek, çalışmak, sorunlara çözüm getirmek, sağlıkla ilgili konular ile ilişkilidir. Bu süreçte beslenme düzeninize dikkat edebilir, vitamin alabilir ve hayatınıza sporu dahil edebilirsiniz.

Alkol ve ilaç alımı, gıda zehirlenmelerine karşı dikkatli olmakta fayda var…Bir evcil hayvan edinmeye karar verebilir, onun sağlığıyla ilgilenebilirsiniz. İş yaşamınızda keskin kararlar verebilir, öfkeyle bazı durumları sonlandırabilirsiniz.

Özellikle siz sevgili koçlar 29 ağustosta sağlığınıza dikkat etmelisiniz!

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade