AkrepAylık Akrep YorumuAğustos 2023 & Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Temmuz 31, 20230
#Astroloji #Burçlar #AstrolojiDünyası #AstrolojiTablosu #AstrolojiBurçlar #AstrolojiÖzellikleri #AstrolojiAşk #AstrolojiGünlük #AstrolojiGezegenler #AstrolojiDanışmanlık #AstrolojiUzmanı #AstrolojiFalanFilan (Astrolojik yorumlar için kullanılan bir ifade) #AstrolojikHarita #AstrolojiRehberi

Merhaba yükselen akrep ve akrep burçları

Ağustos ayı iki dolunay bir yeni ay ağırlayacak. Gökyüzünde ağustos ayıyla birlikte 6 gezegen retro yapıyor olacak! Sistem yapı onarımı başlıyor! İster ceza deyin ister ödül…

1 Ağustos kova dolunayı;

Kova bireysel olmayı, farklı bakış açısı ile insanlığa yol göstermeyi ifade ettiği için dolunay farklı görüşlere kapılar açmamızı sağlayabilir. Sağlık açısından özellikle baldırlar, sinir sistemi sorunları, baldır ağrıları, varis, diş, kemik ve cilt problemleri açığa çıkabilir. Dolunayı anlattığım videoyu izlemek için youtube ziyaret edebilirsiniz.

Dolunay sizin 4. evinizde gerçekleşecek. Ailenizle ilişkilerinizi gözden geçirebilir, ev taşımaya karar verebilir, keskin bir kararla şehir değişikliği yapabilirsiniz. Sizi baskılayan kısıtlayan ilişkilerinize son verebilir, özgürlüğünüzü ilan edebilirsiniz, dürüst, istikrarlı yapılandıran kalıcı ilişkiler için anlamlı adımlar atmak için güzel fırsatlarınız olabilir. Bu yıl tutulmalar sizi epeyce dönüştürdü kasım ayına kadar etkileri yoğun olacak! Az kaldı dayanın…

Akrep burcunun 5-9 dr gezegeni olanlar için keskin virajlar söz konusu!

16 Ağustos aslan yeni ayı;

Yeni ay 23 derecede ve Uranüs kareli hem bireysel yaşamlarımızda hem de ülke gündeminde beklenmedik durumları ortaya çıkarabilir. 1999 depremini haber veren yeni ayla çok benzer açılara sahip! Korkutmak istemem ama yer hareketleri, ekonomik kriz gibi konular gündeme gelebilir.

10. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay kariyerinizde yeni başlangıçların habercisi olabilir. Keyif veren haberler alabilir, yeni bir proje ya da başlangıca imza atabilirsiniz. Ani bir kararla işten ayrılabilir, belki de kendi işinizi kurabilirsiniz. Diğer taraftan İkili ilişkilerde zıtlaşmalar getirebilir. Ortaklarınıza ve partnerinize dair kararlarınızı düşünmeden vermemelisiniz!

24 Ağustos Merkür retrosu başlıyor

Merkür ağustos ayı boyunca sizin 11. evinizde ve 24 temmuzda burada retro yapacağı için eski arkadaşlarla bir araya gelebilirsiniz. Aynı zamanda hayatınızda daha önce deneyimlemediğiniz bir şeye kapı aralayabilir, yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Retroda belki de daha önce defalarca ertelediğiniz şeye şimdi neden olmasın dersiniz. Beklenmedik harcamalara karşı dikkatli olmalısınız. Ödenmemiş bir fatura keyfinizi kaçırabilir.

24 temmuzda başlayan venüs retrosu ağustos ayı boyunca devam edecek. Ağustos gündeminizi belirleyecek olan Venüs retrosunda bu alanda yaşayacaksınız. Üstlerinizle ilişkinizde ego savaşlarına dikkat etmelisiniz. Eski bir sevgili, eş ya da ortak aniden ortaya çıkabilir. Uzun süredir kariyerinizde beklediğiniz fırsat önünüze gelebilir. Toplum önünde eğlenceli ve neşeli tutumunuzda uçlara kaçmamaya dikkat etmelisiniz. Bu süreçte sanat, yaratıcı işler, resim ve edebiyat, spor gibi aktivitelere zaman ayırmak iyi gelebilir. Bir kısım için tanınırlık artabilir.

28 Ağustos Mars terazi burcuna geçiyor

Sizin mücadele alanınız da korkularınız olabilir. Ruhsal olarak kendinizle savaşabilir, içsel mücadeleden yorgun düşebilirsiniz. Bu dönemde dua, meditasyon ve spritüal çalışmalar iyi gelebilir.

31 Ağustos balık dolunayı

5. evinizde gerçekleşecek bu dolunay yeni ve ayaklarınızı yerden kesebilecek bir ilişki getirebilir ancak bu ilişki de karşı tarafın yeterince şeffaf olup olmadığını gözlemlemelisiniz. Dolunayda çocuklarınızın ihtiyaçlarına odaklanabilir, keyif veren sanat aktivitelerine katılabilirsiniz. Bu süreç yaratıcılığınızı artırmak için harika bir fırsat! Kötü giden bazı ilişkiler aldatma ve aldatılmalarla sonlanabilir. Satürnyen dolunayda ilişkinizin ciddiyetini sorgulayabilir, sizde yarattığı yükler altında ezildiğinizi düşünebilirsiniz. Güneş akrepler için balık dolunayı destekleyici fırsatlar yaratabilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ kalbi tıklayabilir. 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade