Aylik Terazi YorumuTeraziAğustos 2023 & Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Temmuz 31, 20230
#Astroloji #Burçlar #AstrolojiDünyası #AstrolojiTablosu #AstrolojiBurçlar #AstrolojiÖzellikleri #AstrolojiAşk #AstrolojiGünlük #AstrolojiGezegenler #AstrolojiDanışmanlık #AstrolojiUzmanı #AstrolojiFalanFilan (Astrolojik yorumlar için kullanılan bir ifade) #AstrolojikHarita #AstrolojiRehberi

Merhaba yükselen teraziler ve terazi burçları

Ağustos ayı iki dolunay bir yeni ay ağırlayacak. Gökyüzünde ağustos ayıyla birlikte 6 gezegen retro yapıyor olacak! Sistem yapı onarımı başlıyor! İster ceza deyin ister ödül…

1 Ağustos kova dolunayı;

Kova bireysel olmayı, farklı bakış açısı ile insanlığa yol göstermeyi ifade ettiği için dolunay farklı görüşlere kapılar açmamızı sağlayabilir. Sağlık açısından özellikle baldırlar, sinir sistemi sorunları, baldır ağrıları, varis, diş, kemik ve cilt problemleri açığa çıkabilir. Dolunayı anlattığım videoyu izlemek için youtube ziyaret edebilirsiniz.

Dolunay sizin 5. evinizde gerçekleşecek. Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını ifade eder ancak tek anlamı da bu değildir Sahneyi iyi kullanabilir, popülaritenizi artırabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde beğenilme arzusu, zaman zaman söylenen kelimelerin sertliği yaralanmanıza ve yaralamanıza neden olabilir. Yalnızlar için heyecan verici bir aşkın başlangıcı olabilir. Kötü giden ilişkilerde ise özgürleşme ihtiyacıyla birlikte ayrılıklar- mesafe gündeme gelebilir. Cinsel çekim duyduğunuz biri karşınıza çıkabilir. Hobilerinize ve çocuklarınıza zaman ayırabilirsiniz. Yetişkin çocuklarınızla ilişkinizde gerginlik olabilir. Terazi burçları için dolunay heyecan verici gelişmeler yaratabilir.

16 Ağustos aslan yeni ayı;

Yeni ay 23 derecede ve Uranüs kareli hem bireysel yaşamlarımızda hem de ülke gündeminde beklenmedik durumları ortaya çıkarabilir. 1999 depremini haber veren yeni ayla çok benzer açılara sahip! Korkutmak istemem ama yer hareketleri, ekonomik kriz gibi konular gündeme gelebilir.

11. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay arkadaşlarınızla ilişkilerinizde keyifli zamanlar getirebilir. Kendinizi adadığınız, büyük fedakarlıklar yaptığınız dostlarınızdan bazıları sizi hayal kırıklıklarına uğratabilir, ego savaşlarına karşı dikkatli olmalısınız. Herkesin eğlenceli ve keyifli hissettiği bu aylar siz adeta kalbinize ışık tutarsınız. Diğer taraftan güneş uranüs karesi beklenmedik harcamalar getirebilir. Hala yalnızsanız heyecan verici tutku dolu bir ilişkiye çekilebilirsiniz! dürtülerinizin kurbanı olmayın.

24 Ağustos Merkür retrosu başlıyor

Merkür ağustos ayı boyunca sizin 12. evinizde ve 24 temmuzda burada retro yapacağı için ruhsal sağlık konuları önem kazanacak. İçinize dönebilir, spiritüel çalışmalar yapabilirsiniz. Gizli saklı sohbetlere çekilmemeye dikkat etmelisiniz. Bir süre önce üstünü örttüğünüz korkularınız açığa çıkabilir. Diğer taraftan bir süre önce ertelediğiniz eğitime başlayabilir, kendinize yeni bir şans verebilirsiniz. Yurt dışı bir seyahat, hukuki bir konu gündeme gelebilir. Uzaktan akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz.

24 temmuzda başlayan venüs retrosu ağustos ayı boyunca devam edecek. Ağustos gündeminizi belirleyecek olan Venüs retrosunda bu alanda yaşayacaksınız. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarını hayatınızda bu dönem önem kazanabilir, yeni insanlar, yeni hayaller! İşinizle ilgili uzun zamandır beklediğiniz ama bir türlü karşılığını alamadığınız parasal kaynak gelebilir. Daha önce hiç deneyimlemediğiniz bir şeye kendinizi açabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden biri ile aranızda bir yakınlaşma olabilir, dans, spor ve sanat gibi aktiviteler bu dönemde çok iyi gelebilir. Çocuk yardım kurumlarında aktif görev almasanız bile mutlaka bir yardımda bulunmalısınız. Eski arkadaşlar ve aşklar kapınızı çalabilir.

28 Ağustos Mars terazi burcuna geçiyor

Sizin mücadele alanınız da ilişkilerinize kendinizi nasıl ortaya koyduğunuza yöneliyor. Uzun zamandır olmadığınız kadar stresli ve agresif olabilirsiniz. Bir yere yetişmek için fazla hızlı olmak sağa sola çarpmanıza neden olabilir.

31 Ağustos balık dolunayı

6. evinizde gerçekleşecek olan bu dolunay iş rutinlerinizdeki belirsizliği sonlandırırken bir yandan bazılarınız için iş çevrenizle aranızda hayal kırıklıkları yaratabilir. Bu dönemde hem ruh sağlığınız hem de fiziksel sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Eğer siz bir işverenseniz yeni bir personel alma ya da çıkarma söz konusu olabilir. Satürnyen dolunay birlikteliklerinize ve başkalarına verdiğiniz özeni kendinize vermeniz gerektiğini hatırlatabilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ kalbi tıklayabilir. 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade