Aylık Boğa YorumuBoğaAğustos 2023 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Temmuz 31, 20230
#Astroloji #Burçlar #AstrolojiDünyası #AstrolojiTablosu #AstrolojiBurçlar #AstrolojiÖzellikleri #AstrolojiAşk #AstrolojiGünlük #AstrolojiGezegenler #AstrolojiDanışmanlık #AstrolojiUzmanı #AstrolojiFalanFilan (Astrolojik yorumlar için kullanılan bir ifade) #AstrolojikHarita #AstrolojiRehberi

Merhaba yükselen boğalar ve boğa burçları

Ağustos ayı iki dolunay bir yeni ay ağırlayacak. Gökyüzünde ağustos ayıyla birlikte 6 gezegen retro yapıyor olacak! Sistem yapı onarımı başlıyor! İster ceza deyin ister ödül…

1 Ağustos kova dolunayı;

Kova bireysel olmayı, farklı bakış açısı ile insanlığa yol göstermeyi ifade ettiği için dolunay farklı görüşlere kapılar açmamızı sağlayabilir. Sağlık açısından özellikle baldırlar, sinir sistemi sorunları, baldır ağrıları, varis, diş, kemik ve cilt problemleri açığa çıkabilir. Dolunayı anlattığım videoyu izlemek için youtube ziyaret edebilirsiniz.

Dolunay sizin 10. evinizde gerçekleşecek. Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasına yol açabilir. Kariyeriniz veya evliliğinizde bir takım keskin sonlanmalar yaşayabilir, bir süredir sabrettiğiniz ancak değişimin de kapıya dayandığını hissettiğiniz konularda cesur adımlar atabilirsiniz. Özgürlüğünüz ve bireyselliğiniz için savaşmaktan kaçınmayacaksınız. Bazılarınız için toplum önünde statü değişimi yaratacak durumlar söz konusu olabilir…

16 Ağustos aslan yeni ayı;

Yeni ay 23 derecede ve Uranüs kareli hem bireysel yaşamlarımızda hem de ülke gündeminde beklenmedik durumları ortaya çıkarabilir. 1999 depremini haber veren yeni ayla çok benzer açılara sahip! Korkutmak istemem ama yer hareketleri, ekonomik kriz gibi konular gündeme gelebilir.

4. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay sizin için önemli bir yeni ay olacak. Eviniz, aileniz, evliliğiniz, toplum önündeki duruşunuzu sorgulayabilirsiniz. Evinizde keyif veren değişiklikler yapabilirsiniz. Ev değişikliği, iş nedeniyle bir hareketlilik söz konusu olabilir. Aileye yeni bir üye dahil olabilir. Yine de bu alanda gerçekleşecek güneş Uranüs ani beklenmedik olaylara neden olabilir. Ev değiştirme konuları gündeminizi meşgul edebilir Ebeveynlerinizden biriyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

24 Ağustos Merkür retrosu başlıyor

Merkür ağustos ayı boyunca sizin 5. evinizde ve 24 temmuzda retro yapacağı için flört konuları ön plana çıkacak. Merkür sizin 2. evinizi de yönettiği için para ve maddi konular gündeme gelebilir. Uzun süredir verdiğiniz emeğin karşılığını alabilirsiniz. Kendi değerinize dair farkındalık edinebilir ya da bunu fazlasıyla sorgulayacak durumlar deneyimleyebilirsiniz. Eski sevgilisi kapıyı çalacak kişiler arasındasınız ya da belki de siz bir eski sevgiliyi ararsınız!

24 temmuzda başlayan Venüs retrosu ağustos ayı boyunca devam edecek evinizde değişiklikler yapmak isteyebilir, yeni eşyalar alabilirsiniz. Lükse kaçma eğilimiz var. Eski ve dönüştürebileceğiniz şeylere yönelmenizi tavsiye ederim. Yalnız yaşıyorsanız eski sevgilinizle barışabilir veya ailenizle birlikte yaşama kararı alabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Venüs sizi sağlık konularında zorlayabilir, ego sınavları içinde söylesem mi? Sussam mı kıvranışlarını deneyimleyebilirsiniz. Rahim, yumurtalıklar ve üreme organları, prostat gibi konularda dikkatli olmalısınız.

28 Ağustos Mars terazi burcuna geçiyor

Sizin hayat enerjinizde işinize kayıyor. Kaynakları artırırken beraberinde iş yoğunluğunuzda artabilir. İş arkadaşlarınızla aranızda bir rekabet olabilir.

31 Ağustos balık dolunayı

Dolunay sizin haritanızın 11. evinde gerçekleşiyor. Geleceğe dair hayaller kurabilir, yeni umut ve hedefler belirleyebilirsiniz. Balık vizyon genişliğini ifade eder. Şehir veya ülke değiştirmeyi düşünebilir, yeni kariyer hedefleri belirleyebilirsiniz. Haritanıza göre bazı arkadaşlıklarınızı gözden geçirebilir, onlarla ilişkinizde özgürleşmeyi seçebilirsiniz. Satürnyen dolunayda bazı arkadaşlarınızla aranıza mesafe koyabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularda girişimlerinizi sağlam bir zeminde inşa etmelisiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ kalbi tıklayabilir. 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade