Aylık Kova YorumuKovaAğustos 2023 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Temmuz 31, 20230
#Astroloji #Burçlar #AstrolojiDünyası #AstrolojiTablosu #AstrolojiBurçlar #AstrolojiÖzellikleri #AstrolojiAşk #AstrolojiGünlük #AstrolojiGezegenler #AstrolojiDanışmanlık #AstrolojiUzmanı #AstrolojiFalanFilan (Astrolojik yorumlar için kullanılan bir ifade) #AstrolojikHarita #AstrolojiRehberi

Merhaba yükselen kova ve kova burçları

Ağustos ayı iki dolunay bir yeni ay ağırlayacak. Gökyüzünde ağustos ayıyla birlikte 6 gezegen retro yapıyor olacak! Sistem yapı onarımı başlıyor! İster ceza deyin ister ödül…

1 Ağustos kova dolunayı;

Kova bireysel olmayı, farklı bakış açısı ile insanlığa yol göstermeyi ifade ettiği için dolunay farklı görüşlere kapılar açmamızı sağlayabilir. Sağlık açısından özellikle baldırlar, sinir sistemi sorunları, baldır ağrıları, varis, diş, kemik ve cilt problemleri açığa çıkabilir. Dolunayı anlattığım videoyu izlemek için youtube ziyaret edebilirsiniz.

Sizin burcunuzda gerçekleşen dolunay elbette en çok sizi etkileyecek! Kişisel duruşunuz, bireysel olarak kendinizi ifade etme biçiminizde özgürlüğünüze çok düşkün ve bireysel insanlar olan siz kovalar için dolunay olabildiğince sert geçebilir. Sizi baskıladığına inandığınız her türlü konuda sert tepkiler ortaya koyabilir kariyeriniz ve toplum önündeki duruşunuzda kopuşlar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizi yapılandırabilir, özel konuları gözden geçirebilirsiniz. Belki de ortağınız ya da eşinizin size karşı tutumunu otoriter bulabilirsiniz. Kova burcunun 5-9 dr gezegeni olanlar için keskin virajlar söz konusu!

16 Ağustos aslan yeni ayı;

Yeni ay 23 derecede ve Uranüs kareli hem bireysel yaşamlarımızda hem de ülke gündeminde beklenmedik durumları ortaya çıkarabilir. 1999 depremini haber veren yeni ayla çok benzer açılara sahip! Korkutmak istemem ama yer hareketleri, ekonomik kriz gibi konular gündeme gelebilir.

7. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay yalnızlar için yeni bir aşka kapı aralayabilir. Birlikteliği olanlar ise bu dönemde keyifli zaman geçirme fırsatı yakalayabilir. Diğer taraftan güneş uranüs karesi ailenizle aranızda bir takım ego savaşlarının çıkmasına neden olabilir. Ağzınızdan çıkanlara dikkat etmelisiniz! Evinizle ilgili beklenmedik bir durum, taşınma kararı, kariyerde ortaya çıkabilecek bir durumla birlikte gündeme gelebilir. Ailenizle evinizi ayırmak isteyebilir, özgürlüğünüzü ilan edebilirsiniz. Çevrenizi şaşırtacak bir evlilik kararı verebilirsiniz.

24 Ağustos Merkür retrosu başlıyor

Merkür ağustos ayı boyunca sizin 8. evinizde ve 24 temmuzda burada retro yapacağı için zihinsel odağınızda kaynaklarınıza özellikle, borç, nafaka, miras vb konulara kayıyor. Bu dönemde ödenmemiş bir borç keyif kaçırabilir. İçsel endişeleriniz artabilir, beklenmedik bir sağlık problemi (haritanız vadediyorsa) ortaya çıkabilir. Eski bir sevgili ile cinsel olarak yakınlaşabilir, yeni karmik bir ilişkiye çekilebilirsiniz.

24 temmuzda başlayan venüs retrosu ağustos ayı boyunca devam edecek. Ağustos gündeminizi belirleyecek olan Venüs retrosunda bu alanda yaşayacaksınız. Aşk ve ilişkilerde egonun konuşulduğu, gölgenizle yüzleşmek zorunda kalacağınız bir süreç başlayabilir. Eski bir aşk, evlilik veya süregelen ilişkide güç mücadeleleri söz konusu olabilir. Ev değiştirmek, yurt dışına taşınmak, yeni bir üniversite okumak veya astroloji ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Evinize yapacağınız harcamalar sizi gereksiz abartılı bir masrafa sürükleyebilir. Aldığınız ürünün gerçek fiyatı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Nostaljik şeylere merakınız artabilir.

28 Ağustos Mars terazi burcuna geçiyor

Sizin mücadele alanınız da üniversite ve eğitimlere kayıyor. Akademik konularla ilgilenebilir, hocalarınızla ilişkilerinizde sabırsız tutum sergileyebilirsiniz. İnandığınız şeyleri savunurken diplomatik bir o kadar da cesursunuz.

31 Ağustos balık dolunayı

2.evinizde gerçekleşecek olan balık dolunayı alacak verecek dengesi sağlamak üzere sizi zorlayabilir, bu ayın ana gündemi kaynaklarınız olacak gibi görünüyor. Yine de korkuya kapılmayalım dolunay size kariyere dair yeni hayal ve hedefler belirleme fırsatı sunabilir. Kaynaklarını nasıl artıracağınıza dair yeni fikirler ortaya koyabilirsiniz. Zira marsın da yeteneklerinizi temsil eden 5. evinizde uzun süren seyahati size yeteneklerinizden yeni bir kariyer yaratma fırsatı sunabilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ kalbi tıklayabilir. 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade