Aylık Oğlak YorumuOğlakAğustos 2023 & Oğlak ve Yükselen Oğlak

Temmuz 31, 20230
#Astroloji #Burçlar #AstrolojiDünyası #AstrolojiTablosu #AstrolojiBurçlar #AstrolojiÖzellikleri #AstrolojiAşk #AstrolojiGünlük #AstrolojiGezegenler #AstrolojiDanışmanlık #AstrolojiUzmanı #AstrolojiFalanFilan (Astrolojik yorumlar için kullanılan bir ifade) #AstrolojikHarita #AstrolojiRehberi

Merhaba yükselen oğlak ve oğlak burçları

Ağustos ayı iki dolunay bir yeni ay ağırlayacak. Gökyüzünde ağustos ayıyla birlikte 6 gezegen retro yapıyor olacak! Sistem yapı onarımı başlıyor! İster ceza deyin ister ödül…

1 Ağustos kova dolunayı;

Kova bireysel olmayı, farklı bakış açısı ile insanlığa yol göstermeyi ifade ettiği için dolunay farklı görüşlere kapılar açmamızı sağlayabilir. Sağlık açısından özellikle baldırlar, sinir sistemi sorunları, baldır ağrıları, varis, diş, kemik ve cilt problemleri açığa çıkabilir. Dolunayı anlattığım videoyu izlemek için youtube ziyaret edebilirsiniz.

Dolunay sizin 2. evinizde gerçekleşecek. Maddi konularda bir takım zorlu durumlar gündeme gelebilir. Ürettiğiniz değerlerin karşılığını almak üzere dışarıdan ve orijinal bir bakış açısıyla bakmanız gerekebilir. Kendi ayaklarınız üzerinden durmak, bağımsız girişimler yapmak isteyebilirsiniz. Beklenmedik harcamalar can sıkabilir. Kendi işinizi kurmak adına özgürlüğünüzü ilan etmeyi düşünüyorsanız hazır olduğunuza emin olmalısınız. Özellikle konu ticaretse önümüzdeki 2,5 yıl yorulmak zorunda kalacağınızı bilmelisiniz.

16 Ağustos aslan yeni ayı;

Yeni ay 23 derecede ve Uranüs kareli hem bireysel yaşamlarımızda hem de ülke gündeminde beklenmedik durumları ortaya çıkarabilir. 1999 depremini haber veren yeni ayla çok benzer açılara sahip! Korkutmak istemem ama yer hareketleri, ekonomik kriz gibi konular gündeme gelebilir.

8. evinizde gerçekleşecek bu yeni ay gelir gider dengesi yapmanızı gerektirebilir. Özellikle eşiniz veya ortaklarınızdan gelen gelirler konusu sizi meşgul edebilir. Tutku dolu bir ilişkiye adım atabilir, arzu ve istekleriniz ego duvarına çarpabilir. Diğer taraftan güneş uranüs karesi birlikte çocuklarınızla aranızda gerginlikler yaratabilir. İlişkinizde ego savaşlarına girmemelisiniz. Eğer kumar, borsa vb konularla ilgileniyorsanız bu dönem beklenmedik sorunlar yaşayabilirsiniz, o nedenle risk almamalısınız!

24 Ağustos Merkür retrosu başlıyor

Merkür ağustos ayı boyunca sizin 9. evinizde ve 24 temmuzda burada retro yapacağı için zihinsel odağınızda eğitimler, seyahatler, hukuki konulara kayabilir. Üniversite, master, doktora veya dil eğitimine başlayabilirsiniz. Yarım bıraktığınız astroloji eğitimine dönebilirsiniz. Uzaktan akrabalarınızla ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar olabilir. Fikirlerinizi dile getirirken detaylarda boğulmamaya dikkat etmelisiniz. Hiçbir şey kusursuz olamaz.

24 temmuzda başlayan venüs retrosu ağustos ayı boyunca devam edecek. Ağustos gündeminizi belirleyecek olan Venüs retrosunda bu alanda yaşayacaksınız. Bu alan özellikle bilinçdışı konularda büyük bir farkındalık yaratabilir. Karmik tanışmalar, büyük sorgulamalar getirebilir. Estetik operasyon yaptırmayı düşünüyorsanız retronun bitmesini tavsiye ederim. Zira mecbur kalmadıkça venüs retrosunda tavsiyem değildir. Kalp sağlığınıza dikkat etmeli, ağır spor aktivitelerinden kaçınmalısınız. Eski bir ilişki yeniden gündeme gelebilir, tutku ve arzu dolu bir başlangıç söz konusu olabilir. Üstlerinizle ego savaşına girmemelisiniz.

28 Ağustos Mars terazi burcuna geçiyor

Sizin mücadele alanınız kariyerinize kayıyor. İşinizde rekabet gerektiren durumlar olabilir, üstlerinizle ilişkilerinizde gerginlikler açığa çıkabilir. Diplomatik bir o kadar da sabırsız ve hırslısınız!

31 Ağustos balık dolunayı

3. evinizde gerçekleşecek olan dolunay özellikle anlaşma ve sözleşmelerde dikkatli olmanız gerektiğini haber veriyor. Kardeşiniz, akrabalarınız veya komşularınızla ilişkili durumları takip etmek durumunda kalabilirsiniz, onlarla ilişkinizde hayal kırıklıkları yaşayabileceğiniz gibi, onların hayatında seyirci rolünde olabilirsiniz. Zihinsel olarak dalgın ve hayalperest olabilirsiniz. Bu dönemde sanat ve yaratıcı şeylere zaman ayırmak iyi gelebilir. Ticari anlaşma ve sözleşmelerden kaçınmalı, eski görüşmelerinize ve yazışmalarınıza odaklanmalısınız.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️ kalbi tıklayabilir. 11 eylülde başlayacak astroloji eğitimine katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade