AkrepAylık Akrep YorumuEkim 2023 & Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Ekim 2, 20230
aylık burç yorumaları

Merhaba yükselen akrep ve akrep burçları

4 Ekim’de hız kazanan Merkür olağan ilerleyişi ile içinize attığınız söylemleri, iş arkadaşlarınızla ilgili konuları ve sağlığınızla ilgili durumları ortaya çıkarabilir.

5 Ekim Merkür terazi burcuna geçiyor ve siz de daha çok içe dönme ihtiyacı duyuyorsunuz. Kendinizle baş başa kalmak, sanatla ilgilenmek, rüya günlüğü tutmak iyi gelebilir. Dedikodu ortamlarına çekilmediğinize emin olmalısınız!

9 Ekim de Venüs uzun zamandır kaldığı aslan burcundan çıkarak başak burcuna geçiyor. Venüs başak burcunda sıklıkla özdeğer sorgulaması yaptırabilir. Diğer yandan minor açılarla renklenmiş olan gök yüzü sürprizleri açık olmamız gerektiğine işaret ediyor. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizi iyileştirebilirsiniz. Başka insanlara yardım etmeye dair istek ve arzularınız artabilir. Diğer taraftan ilişkinizle ilgili konuları etrafınıza ilan edebilirsiniz.

12 Ekim de Mars akrep burcuna geçiyor. 24 Kasım’a kadar burada kalacak olan Mars arzu ve isteklerimize karşı hırslı tutumlar sergilememiz de neden olabilir. İmkansızı başarma zamanı! Gölge yanıyla intikam almak bir gül bir konuya saplanıp kalmak gibi etkiler yaratabilir. Marsın akrep burcuna geçişiyle birlikte sizde her zaman olduğunuzda daha agresif görünebilirsiniz. Uzun süredir sabrettiğiniz konularda sona geldiğinizi fark etseniz de sabrınız taşabilir. Bu süreçte spor yapmak iyi gelebilir. İnsanlar sizi dışardan aşırı hırslı bulabilir!

Terazi burcunda güneş tutulması

14 Ekim de 17:54 de terazi burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Tutulma sizin 12. Evinizde Sizin için önümüzdeki bir yılın gündemini belirleyecek konular oluşmaya başlıyor. Ruhsal ve bedensel sağlığınızla ilgilenmeniz gerekebilir. İşinizle ilgili bazı sorunlar nedeniyle uzaklaşma kararı alabilir, inzivaya çekilebilirsiniz. Bir süredir zaten çalışmıyorsanız iş bulma arayışınız sıklaşabilir! Eğer çalışıyorsanız yoğun iş temposu sizi yorabilir, sağlığınızı ihmal etmeyin.

22 Ekim’de Merkür de 10 kasıma kadar akrep burcuna geçiyor. Sohbette aktif bir dönem başlıyor.

Boğa burcunda ay tutulması

28 Ekim boğa burcunda ay tutulmasıyla birlikte boğa ve akrep tutulmalarını geride bırakıyoruz. Böylece geçtiğimiz yıl boyunca yaşadığınız her türlü ikili ilişki krizini geride bırakmak üzeresiniz. Eşinizle ilişkinizi gözden geçirebilirsiniz. Ne istiyorum, isteklerimi dile getirebiliyor muyum? Sorularını sorma sıklığınız artabilir. Bekarlar evlilik kararı alabilirken, sona gelenler vedaya hazırlanabilir!

Aylık burç yorumları % 25-30 oranında hayatınıza katkı sağlar, hepimizin doğum haritası özeldir!  Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade