Aylık Yay YorumuYayEkim 2023 & Yay ve Yükselen Yay Burçları

Ekim 2, 20230
aylık burç yorumaları

Merhaba yükselen yaylar ve yay burçları

4 Ekim’de hız kazanan Merkür olağan ilerleyişi ile kariyerinizde yeteneklerinizi rahatlıkla ortaya koyabilirsiniz. İş ve aşk telaşesi sizi biraz yorarken çocuklarınız varsa onlara zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

5 Ekim Merkür terazi burcuna geçiyor ve sizin de zihinsel odağınız arkadaşlarınıza ve kariyer getirilerinize kayıyor. Hesap kitap yapabilir, sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Varsa üvey çocuklarınızın ihtiyacına odaklanabilirsiniz. Oldukça sosyal bir dönem!

9 Ekim de Venüs uzun zamandır kaldığı aslan burcundan çıkarak başak burcuna geçiyor. Venüs başak burcunda sıklıkla özdeğer sorgulaması yaptırabilir. Diğer yandan minor açılarla renklenmiş olan gök yüzü sürprizleri açık olmamız gerektiğine işaret ediyor. Kariyerinizde keyifli zamanlar geçirebilir, işinizi büyütmek üzere harcamalar yapabilirsiniz. İnsanlar sizi uyumlu ve çalışkan tarafınızla görebilirler.

12 Ekim de Mars akrep burcuna geçiyor. 24 Kasım’a kadar burada kalacak olan Mars arzu ve isteklerimize karşı hırslı tutumlar sergilememiz de neden olabilir. İmkansızı başarma zamanı! Gölge yanıyla intikam almak bir gül bir konuya saplanıp kalmak gibi etkiler yaratabilir. Marsın akrep burcuna geçişiyle birlikte sizde dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Gizli saklı konularla ilgilenebilir, ruhsal olarak çabuk endişeye düşebilirsiniz.

Terazi burcunda güneş tutulması

14 Ekim de 17:54 de terazi burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Tutulma sizin 11. Evinizde Sizin için önümüzdeki bir yılın gündemini belirleyecek konular oluşmaya başlıyor. Geçen yıla nazaran oldukça sosyal bir dönem başlıyor. Kariyerinize ve hayatınıza dair yeni hedefler belirleme zamanı! Daha önce kapıları aralamadığınız pek çok konuya kapı aralayabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgilenebilir, bekar veya yalnızsanız yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

22 Ekim’de Merkür de 10 kasıma kadar akrep burcuna geçiyor. İçsel konuşmalarınız artabilir.

Boğa burcunda ay tutulması

28 Ekim boğa burcunda ay tutulmasıyla birlikte boğa ve akrep tutulmalarını geride bırakıyoruz. Böylece geçtiğimiz yıl boyunca yaşadığınız her türlü iş, sağlık sorunları sona eriyor. Bir süre daha iş yoğunluğu ve koşturma içinde olabilir, gündelik rutinlerinizi planlamakta zorlanabilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa onunla ilgilenmeniz gerekebilir.

Aylık burç yorumları % 25-30 oranında hayatınıza katkı sağlar, hepimizin doğum haritası özeldir!  Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade