Aylık Oğlak YorumuOğlakEkim 2023 & Oğlak ve Yükselen Oğlak

Ekim 2, 20230
aylık burç yorumaları

Merhaba yükselen oğlak ve oğlak burçları

4 Ekim’de hız kazanan Merkür olağan ilerleyişi ile yeni bir eğitime başlamak, yurt dışına taşınmak gibi planlarınız için harekete geçebilirsiniz.

5 Ekim Merkür terazi burcuna geçiyor ve sizin de zihinsel odağınız işiniz ve kariyerinize yöneliyor. İnsanların sizi konuşan, bilgili tarafınızla algıladığı bir dönemdesiniz. Üstlerinizle ilişkinizde uyumlu ve diplomatik yaklaşımlar sergileyebilirsiniz.

9 Ekim de Venüs uzun zamandır kaldığı aslan burcundan çıkarak başak burcuna geçiyor. Venüs başak burcunda sıklıkla özdeğer sorgulaması yaptırabilir. Diğer yandan minor açılarla renklenmiş olan gök yüzü sürprizleri açık olmamız gerektiğine işaret ediyor. Eğitim konularında harcamalar yapabilir, mesafeleri kat etmek zorunda kalabilirsiniz. Yurt dışına gitme planlarınız varsa başvurular için, hukuki sorunlarınız varsa avukatınız için ödeme yapabilirsiniz. Bu alanda çalışıyorsanız kazançlarınızı artırmanız da olası!

12 Ekim de Mars akrep burcuna geçiyor. 24 Kasım’a kadar burada kalacak olan Mars arzu ve isteklerimize karşı hırslı tutumlar sergilememiz de neden olabilir. İmkansızı başarma zamanı! Gölge yanıyla intikam almak bir gül bir konuya saplanıp kalmak gibi etkiler yaratabilir. Marsın akrep burcuna geçişiyle birlikte arkadaşlarınızla ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla aranız açılabilir, bazılarıyla aranıza mesafeler girebilir. Kariyer getirilerinizi artırmak üzere hareket çekebilir, son bir yıldır planladığınız konularda harekete geçebilirsiniz.

Terazi burcunda güneş tutulması

14 Ekim de 17:54 de terazi burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Tutulma sizin 10. Evinizde Sizin için önümüzdeki bir yılın gündemini belirleyecek konular oluşmaya başlıyor. Hem güneş oğlaklar hem de yükselen oğlaklar için önemli bir dönem! Kariyerinizde önemli gelişmeler olabilir, öyle ki ev taşımak durumunda kalabilirsiniz. Evlilik, ayrılık gibi önemli konular gündeme gelebilir. Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmelisiniz!

22 Ekim’de Merkür de 10 kasıma kadar akrep burcuna geçiyor. Sosyalleşme zamanı! Zihinsel odağımız ölüm ve ölüm ünitesi konulara, polisiye ve mafya tip olaylara kayabilir. Ülkemiz gündeminde içişleri bakanlığı ve mafya konuları gündemi meşgul edebilir.

Boğa burcunda ay tutulması

28 Ekim boğa burcunda ay tutulmasıyla birlikte boğa ve akrep tutulmalarını geride bırakıyoruz. Böylece geçtiğimiz yıl boyunca yaşadığınız her türlü aşk ya da çocuk krizi sona eriyor! İlişkide önemli bir kararın eşiğinde olabilirsiniz. Çocuğunuzun hayatındaki gelişmeler gündeminizi meşgul edebilir!

Aylık burç yorumları % 25-30 oranında hayatınıza katkı sağlar, hepimizin doğum haritası özeldir!  Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade