Aylik Terazi YorumuTeraziEkim 2023 & Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Ekim 2, 20230
aylık burç yorumaları

Merhaba yükselen teraziler ve terazi burçları

4 Ekim’de hız kazanan Merkür olağan ilerleyişi ile içinize attığınız söylemleri, evliliğinizle veya ortaklıklarınızla ilgili krizleri ortaya çıkarabilir.

5 Ekim Merkür terazi burcuna geçiyor ve siz de daha çok konuşan, sohbet eden birine dönüşüyorsunuz. İletişimin güçlendiği bu süreçte ikili ilişkiler önem kazanabilir. Evlilik, ortaklıklarda oldukça heyecanlı bir dönem geliyor!

9 Ekim de Venüs uzun zamandır kaldığı aslan burcundan çıkarak başak burcuna geçiyor. Venüs başak burcunda sıklıkla özdeğer sorgulaması yaptırabilir. Diğer yandan minor açılarla renklenmiş olan gök yüzü sürprizleri açık olmamız gerektiğine işaret ediyor. Ruhsal yorgunluğunuzu atmak, korkularınızı iyileştirmek için iyi bir dönem olabilir. Şifa çalışmaları yapabilir, terapi alabilir ve bunlar için para harcayabilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

12 Ekim de Mars akrep burcuna geçiyor. 24 Kasım’a kadar burada kalacak olan Mars arzu ve isteklerimize karşı hırslı tutumlar sergilememiz de neden olabilir. İmkansızı başarma zamanı! Gölge yanıyla intikam almak bir gül bir konuya saplanıp kalmak gibi etkiler yaratabilir. Marsın akrep burcuna geçişiyle birlikte sizin de mücadele alanınız kaynaklarınızı artırmaya yöneliyor. Büyük harcamalar yapabilir, kazançlarınızı artırabilirsiniz.

Terazi burcunda güneş tutulması

14 Ekim de 17:54 de terazi burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Tutulma sizin 1. Evinizde ve sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Sizin için önümüzdeki bir yılın gündemini belirleyecek konular oluşmaya başlıyor. Terazi burcu olarak öncü bir burç olmanız nedeniyle insanları şaşırtabilirsiniz. Hızla evlilik adımları atabilir, evliyseniz ayrılık veya haritanıza göre nikah tazeleyebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz, özellikle üreme organları ve böbrekler hassas. Diğer taraftan bazılarınız fiziksel görünümünde değişikliğe gidebilir, kilo vermek, saç kestirmek gibi yenilikler iyi gelebilir.

Boğa burcunda ay tutulması

28 Ekim boğa burcunda ay tutulmasıyla birlikte boğa ve akrep tutulmalarını geride bırakıyoruz. Böylece geçtiğimiz yıl boyunca yaşadığınız her türlü maddi krizinde sonuna geliyorsunuz. Büyük harcamalar, aile büyüklerinin kaybı veya miras, nafaka gibi konular netliğe kavuşabilir. Maddi manevi bir düzen kurmayı başarabilirsiniz.

Aylık burç yorumları % 25-30 oranında hayatınıza katkı sağlar, hepimizin doğum haritası özeldir!  Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade