Aylık Başak YorumuBaşakEkim 2023 & Başak ve Yükselen Başak Burçları

Ekim 2, 20230
aylık burç yorumaları

Merhaba yükselen başaklar ve başak burçları

4 Ekim’de hız kazanan Merkür olağan ilerleyişi ile abartılı söylemleri, beklenmedik sağlık problemlerini (sizin özeniniz de diyebiliriz) gündeme getirebilir.

5 Ekim Merkür terazi burcuna geçiyor ve zihinsel odağınızda kaynaklarınızı artırmaya yöneliyor. Eğitiminizle veya yurt dışı konularıyla ilgili harcamalar yapabilirsiniz! Bu ay içinde manevi değerlerinizin üzerine çokça düşünebilirsiniz. Özdeğer de buna dahil!

9 Ekim de Venüs uzun zamandır kaldığı aslan burcundan çıkarak başak burcuna geçiyor. Venüs başak burcunda sıklıkla özdeğer sorgulaması yaptırabilir. Diğer yandan minor açılarla renklenmiş olan gök yüzü sürprizleri açık olmamız gerektiğine işaret ediyor. Görünümünüzde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Tamda bu yazının başında belirttiğim sağlık konusu belki de güzelleşmek üzere yaptığınız şeyleri ifade ediyor olabilir. Diğer taraftan dikkatleri üzerinize çektiğiniz, insanlarla ilişkilerinizi iyileştirdiğiniz bir ay olabilir.

12 Ekim de Mars akrep burcuna geçiyor. 24 Kasım’a kadar burada kalacak olan Mars arzu ve isteklerimize karşı hırslı tutumlar sergilememiz de neden olabilir. İmkansızı başarma zamanı! Gölge yanıyla intikam almak bir gül bir konuya saplanıp kalmak gibi etkiler yaratabilir. Marsın akrep burcuna geçişiyle birlikte sizin de mücadele alanınız yakın çevrenize yöneliyor. Tam da ikili ilişkilerinizi iyileştirmişken kardeşleriniz ya da kuzenleriniz veya komşularınız eleştirilerinizden nasibini alabilir! Trafikte dikkatli olmalısınız.

Terazi burcunda güneş tutulması

14 Ekim de 17:54 de terazi burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Tutulma sizin haritanızın 2. Evinde gerçekleşiyor. Önümüzdeki bir yılı da şekillendirecek olan bu tutulmalar hayatınızda önemli değişimler getirebilir. Kaynaklarınızın giderek daha da artacağı bu dönem bir yandan ya yurt dışı veya eğitimler, belki de uzaktan akrabalarınız için harcamaları gerekli kılabilir.

22 Ekim Merkür akrebe geçiyor ve aklınızda araç almak, satmak olabilir.

Boğa burcunda ay tutulması

28 Ekim boğa burcunda ay tutulmasıyla birlikte boğa ve akrep tutulmalarını geride bırakıyoruz. Böylece geçtiğimiz yıl boyunca yaşadığınız her türlü düşünsel konu netleşiyor! İnandığınız şey uğruna uzun süredir mücadele veriyorsunuz, belki de hukuki bir mücadeleniz olabilir. Tüm bunların sonuna geliyorsunuz! Seyahat etmenizi gerektirecek bir konu, vize ve pasaport işlemleri, yeni bir eğitim hayatınıza renk katabilir.

Aylık burç yorumları % 25-30 oranında hayatınıza katkı sağlar, hepimizin doğum haritası özeldir!  Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade