Aylık Koç YorumuKoçEkim 2023 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Ekim 2, 20230
aylık burç yorumaları

Merhaba yükselen koçlar ve koç burçları

4 Ekim’de hız kazanan Merkür olağan ilerleyişi ile abartılı söylemleri, hukuki konuları sürpriz bir şekilde açığa çıkartabilir. İkili ilişkilerde olayları abartılı karşılayabiliriz. Aldatma aldatılmalar, parasal kayıplar gündeme gelebilir. İş arkadaşlarınız ve sağlığınızla ilgili konularda dikkatli olmalısınız.

5 Ekim Merkür terazi burcuna geçiyor ve zihinsel odağınızda ikili ilişkilerinize kaymaya başlıyor. Zira bu dönem tutulmalarda sizin karşıt burcunuzda gerçekleşince önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Merkür bu geçişine başlar başlamaz Satürn ile gerçekleştireceği minör açı nedeniyle kelimelerimizi her zamankinden daha ölçülü ifade edeceğimize işaret ediyor. Otoritenin varlığı kimi zaman susmamıza veya susturmamıza neden olabilir.

9 Ekim de Venüs uzun zamandır kaldığı aslan burcundan çıkarak başak burcuna geçiyor. Venüs başak burcunda sıklıkla özdeğer sorgulaması yaptırabilir. Diğer yandan minor açılarla renklenmiş olan gök yüzü sürprizleri açık olmamız gerektiğine işaret ediyor. Beklenmedik iş anlaşmaları gündeme gelebilir. Sağlığınızla ilgilenebilir, bu konuda ufak harcamalar yapmanız gerekebilir. Kariyerinizle ilgili önemli bir konu krize dönüştürmemeye gayret etmelisiniz!

12 Ekim de Mars akrep burcuna geçiyor. 24 Kasım’a kadar burada kalacak olan Mars arzu ve isteklerimize karşı hırslı tutumlar sergilememiz de neden olabilir. İmkansızı başarma zamanı! Gölge yanıyla intikam almak bir gül bir konuya saplanıp kalmak gibi etkiler yaratabilir. Marsın akrep burcuna geçişiyle birlikte sizin de mücadele alanınız para ve maddi konulara yönelebilir. Bütçe hesabı yapabilir, küçük bir operasyon için harcama yapabilirsiniz.

Terazi burcunda güneş tutulması

14 Ekim de 17:54 de terazi burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Tutulma sizin haritanızın 7. Evinde gerçekleşiyor. Bu dönemlerde hayatınıza dair hızlı ve önemli kararlar almaya meyilli olabilirsiniz. İşten ayrılmak yeni bir iş kurmak boşanmak bir konuyu hızla sonlandırmak bu dönemde doğru olmayabilir. Kasım ayında tüm bu değişimlere yavaş ve sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz.

22 Ekim Merkür akrebe geçiyor ve para konuları önem kazanıyor.

Boğa burcunda ay tutulması

28 Ekim boğa burcunda ay tutulmasıyla birlikte boğa ve akrep tutulmalarını geride bırakıyoruz. Böylece geçtiğimiz yıl boyunca yaşadığınız parasal kaygılarınızda birkaç ay içinde sizi terk ediyor. Tutulma ülkemizden de seyredilen bir tutulma olduğu için ekonomik konularda sabrımızı zorlayacak türden! Bir kısım yükselen koçlar ayrılık ve beraberinde genel nafaka, sigorta vb konularla ilgilenebilir.

Aylık burç yorumları % 25-30 oranında hayatınıza katkı sağlar, hepimizin doğum haritası özeldir!  Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️bana ulaşabilirsiniz.

Sevgiler

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade