AslanAylık Aslan YorumuHaziran 2021 & Aslan ve Yükselen Aslan Burçları

Haziran 1, 20210
Aslan

5 Mayısta Merkür ikizler burcuna yani sizin 11. evinize giriş yaptı. Sosyal çevreniz, sosyal gruplar içinde aktif rol almış, yeni hedefler belirlemiş, kariyere dair planlamalar yapmış olabilirsiniz. 30 Mayıs itibariyle yine burada Merkür retro yapmaya başlayacak dolayısıyla bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. Merkür aynı zamanda sizin 2. evinize de yönettiği için maddi kaynaklarınızda geciken ödemeler gelebileceği gibi, beklenmedik borçlarınız ortaya çıkabilir. Retro boyunca öz değerinizi sorgulayabilirsiniz.

Haziran ayının ilk haftasında yengeç burcunda ilerleyen mars procyon yıldızı ile kavuşarak plutoya karşıt yapacak, özellikle 5-6 haziran tarihlerinde karmik yüzleşmeler yaşayabilir. Mars yengeç burcunda zararlıdır, Plüton ile temasıyla birlikte bastırılmış tüm duyguların sert bir biçimde gün yüzüne çıkmasıyla yüzleşebiliriz. Sert koşullarla mücadele etmek zorunda kalabilir, bu gücü yaratıcı çalışmalarla açığa çıkarabiliriz. Bu karşıtlık sizin 12 ve 6 evlerinizde gerçekleşecek bu dönem bilinçaltı birikimler sağlık problemleri olarak açığa çıkmasını istemezseniz yaratıcı çalışmalara zaman ayırmanızı tavsiye ederim.

2 Haziranda Venüs ikizler burcundan yengeç burcuna yani sizin 12. evinize geçiş yapacak dolayısıyla gizli saklı konular, bilinçaltı, rüyalar da hareketlenmeler olabilir. Platonik ilişkiler gündeme gelebilir. Yaratıcı çalışmalar için güzel bir dönem. Aynı zamanda bu dönemde aile teması, duygusal paylaşımlar, şefkatli ve merhametli tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Sevdiklerimize yemekler yapabilir, sevecen, yumuşak anaç-babacan tavırlar takınabiliriz. Özellikle Venüs yengeç burcuna geçişiyle beraber Jüpiter ile olumlu açılar yapmaya başlayacak bu da verilecek sevginin ve desteğin koşulsuzca ve bazen de abartılı olabileceğine işaret ediyor. 10 Hazirana kadar derin, romantik ve duygusal taraflarımız ağır basabilir. Bu tarihten itibaren yaklaşan Venüs şiron karesi duygusal yaralar almamıza zemin hazırlayabilir, bu nedenle kutsal görünse de koşulsuz sevginin gözü karartmak, her şeyden vazgeçmek, büyük fedakarlıklar etmenin bir haddi olması gerekebilir.

21 haziranda güneşinde bu alana gelmesiyle tüm dikkatini evinize yönelebilir.

10 Haziran da yılın ilk güneş tutulması 19 derece ikizler burcunda gerçekleşecek bu tutulma sizin haritanızın 11. evinde gerçekleşiyor. Dikkatinizin tümüyle kariyere dair yeni umutlar ve planlar üzerine olabilir. Aşka ve cinselliğe dair beklentiniz, flörtler, çocuklarınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar yapabilir, yeni bir sosyal çevreye girebilirsiniz. Ekip çalışmaları, sosyal kuruluşlar içinde rol alabilirsiniz.

11 Haziran itibariyle marsta yengeç burcundan aslan burcuna geçerek sizin 1. evinize girmiş olacak. Ay boyunca hızlı, heyecanlı yerinde duramayan tavırlar sergileyebilirsiniz. Dominat ve baskın tavırlarınızla etrafınızda biraz agresif algılanabilirsiniz. Sağlığınızla ilgilenebilir, spor vb çalışmalarla fiziksel olarak hızını sağaltabilirsiniz.

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade