Aylık Boğa YorumuBoğaHaziran 2021 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Haziran 1, 20210
Boğa

5 Mayısta Merkür ikizler burcuna yani sizin 2. evinize giriş yaptı, dolayısıyla maddi konularda adımlar atmış, kaynakları artırmanın yollarını aramış olabilirsiniz. Bir süredir harcamalarınız artmış beklediğiniz kaynaklarda gecikmeler olmuş olabilir. Bu alan öz değer ile ilişkili olduğu için zaman zaman öz değerinizi sorgulamış olabilirsiniz. 30 Mayıs itibariyle yine bu alanda retro yapacak olan Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. Geciken ve beklenen ödemeler gelebilir, beklenmedik harcamalar çıkabilir. Ortaya koyduğunuz her türlü değeri sorgulayabilir, bu alanda yaratıcı şeyler ortaya koyabilirsiniz. Merkür sizin 5. evinizi de yönettiği için eski partnerlerin selamına maruz kalacaklar listesindesiniz. Yaratıcı çalışmalar iyi gelecektir.

Haziran ayının ilk haftasında yengeç burcunda ilerleyen mars procyon yıldızı ile kavuşarak plutoya karşıt yapacak, özellikle 5-6 haziran tarihlerinde karmik yüzleşmeler yaşayabilir. Mars yengeç burcunda zararlıdır, Plüton ile temasıyla birlikte bastırılmış tüm duyguların sert bir biçimde gün yüzüne çıkmasıyla yüzleşebiliriz. Sert koşullarla mücadele etmek zorunda kalabilir, bu gücü yaratıcı çalışmalarla açığa çıkarabiliriz. Bu karşıtlık sizin 3-9 evlerinizde geçekleşeceği için özellikle retro Merkür’ün de Neptün’e kare yaptığı bu günlerde ciddi iletişim problemleri yaşamanıza neden olabilir. Öfkenize hakim olmakta zorlanabilir, büyük bir hayal kırıklığı ile baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu enerjinin özellikle yazarak sağaltılması sizin adınıza anlamlı olabilir.

2 Haziranda venüs ikizler burcundan yengeç burcuna yani sizin 3. evinize geçiş yapacak dolayısıyla bir yandan sevgiyle iletişim kurmak isteyecek, sevdikleriniz için kendinizi koşulsuzca adayabilirsiniz, kardeşleriniz ve yakın akrabalarınla ilgilenebilir, yeni eğitimler almaya karar verebilirsiniz. Venüs yengeç burcundayken genel olarak evde daha çok vakit geçirmek, değişiklikler yapmak, ebeveynlerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde aile teması, duygusal paylaşımlar, şefkatli ve merhametli tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Sevdiklerimize yemekler yapabilir, sevecen, yumuşak anaç-babacan tavırlar takınabiliriz. Özellikle Venüs yengeç burcuna geçişiyle beraber Jüpiter ile olumlu açılar yapmaya başlayacak bu da verilecek sevginin ve desteğin koşulsuzca ve bazen de abartılı olabileceğine işaret ediyor. 10 Hazirana kadar derin, romantik ve duygusal taraflarımız ağır basabilir. Bu tarihten itibaren yaklaşan Venüs şiron karesi duygusal yaralar almamıza zemin hazırlayabilir, bu nedenle kutsal görünse de koşulsuz sevginin gözü karartmak, her şeyden vazgeçmek, büyük fedakarlıklar etmenin bir haddi olması gerekebilir.

21 haziranda güneşinde bu alana gelmesiyle tüm dikkatinizi iletişim, kardeşler, eğitim ve ticaret konularına odaklayabilirsiniz. Yazın ilk hareketini yakın seyahatler yaparak değerlendirebilirsiniz.

10 Haziran da yılın ilk güneş tutulması 19 derece ikizler burcunda gerçekleşecek bu tutulma sizin haritanızın 2. evinde gerçekleşiyor. Maddi konularda önemli bir fırsat elde edebilir, bir eğitim alabilir yada eğitim vererek kaynaklarınızda değişiklikler yaşayabilirsiniz.

11 Haziran itibariyle marsta yengeç burcundan aslan burcuna geçerek sizin 4. evinize girmiş olacak böylece eve sığmanız da zorlaşacak, aile içinde gerginlikler, ev içinde hareketlilik, ebeveynlerle ilgilenmenizi gerektirecek durumlar ortaya çıkabilir. Bazılarımız için taşınmak, evde tadilat yapmak, yaratıcı çalışmaları eve taşımak gibi durumlar söz konusu olabilir.

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade