Aylık Koç YorumuKoçHaziran 2021 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Haziran 1, 20210
Koç

Sevgili koçlar ve yükselen koç burçları,

Haziran ayına Merkür retrosu ile başlıyoruz. 5 Mayısta ikizler burcuna ve sizin 3. evinize giriş yapmış olan Merkür sizi bir süredir zihinsel olarak çok aktif hale getirmiş, iletişiminizi güçlendirmiş, yakın çevre ile etkileşiminizi arttırmış olabilir. 30 Mayıs itibariyle retro yapmaya başlayan Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. Yanlış anlamalar, kırıcı söylemler, yanlış mesajlar, unutulan ve aksayan konular sizi yoracak olsa da aynı zamanda bu ay içinde içinize dönmek yazı yazmak, duygu ve düşüncelerinizi kağıda aktarmak üzere güzel fırsatlar edinebilirsiniz. Yakın seyahatler yapıyorsanız biletinizi çok iyi kontrol etmenizi, eşyalarınıza dikkat etmenizi tavsiye ederim. Merkür sizin 6. evinizi de yönettiği için sağlığınızla ilgili bekleyen kontrolleri yaptırabilirsiniz.

Haziran ayının ilk haftasında yengeç burcunda ilerleyen mars procyon yıldızı ile kavuşarak plutoya karşıt yapacak, özellikle 5-6 haziran tarihlerinde karmik yüzleşmeler yaşayabilir. Mars yengeç burcunda zararlıdır, Plüton ile temasıyla birlikte bastırılmış tüm duyguların sert bir biçimde gün yüzüne çıkmasıyla yüzleşebiliriz. Sert koşullarla mücadele etmek zorunda kalabilir, bu gücü yaratıcı çalışmalarla açığa çıkarabiliriz. Bu karşıtlık sizin 4-10 evlerinizde gerçekleşeceği için iş ve aile yaşamınızda dengesi sağlamakla ilgisi özel ihtimam sergilemeniz gerekebilir.

2 Haziranda Venüs ikizler burcundan yengeç burcuna yani sizin 4. evinize geçiş yapacak dolayısıyla evde daha çok vakit geçirmek, değişiklikler yapmak, ebeveynlerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde aile teması, duygusal paylaşımlar, şefkatli ve merhametli tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Sevdiklerimize yemekler yapabilir, sevecen, yumuşak anaç-babacan tavırlar takınabiliriz. Özellikle Venüs yengeç burcuna geçişiyle beraber Jüpiter ile olumlu açılar yapmaya başlayacak bu da verilecek sevginin ve desteğin koşulsuzca ve bazen de abartılı olabileceğine işaret ediyor. 10 Hazirana kadar derin, romantik ve duygusal taraflarımız ağır basabilir. Bu tarihten itibaren yaklaşan Venüs şiron karesi duygusal yaralar almamıza zemin hazırlayabilir, bu nedenle kutsal görünse de koşulsuz sevginin gözü karartmak, her şeyden vazgeçmek, büyük fedakarlıklar etmenin bir haddi olması gerekebilir.

21 haziranda güneşinde bu alana gelmesiyle tüm dikkatini evinize yönelebilir.

10 Haziran da yılın ilk güneş tutulması 19 derece ikizler burcunda gerçekleşecek bu tutulma sizin haritanızın 3. evinde gerçekleşiyor. Dikkatinizin tümüyle kardeşler, eğitim, öğrenim, yakın seyahatler, ticaret, zihinsel faaliyetlere yönelebileceği bu tutulmada Merkür’ün de retro olduğunu göz önüne alırsak geçmişte kalmış konularla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu dönemde yeni anlaşma ve sözleşmelerden özellikle uzak kalmanızı tavsiye ederim.

11 Haziran itibariyle marsta yengeç burcundan aslan burcuna geçerek sizin 5. evinize girmiş olacak. Böylece özellikle flörtü olmayanlar için yeni bir ilişki için fırsatlar gündeme gelirken bir yandan da zaten ilişkisi olacaklar için hareket dolu günler başlamış olacak. Heyecanlı hissedebilir, sevmek ve sevilmek isteyebilir, yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Çocuk isteyen yükselen koçlar için güzel fırsatlar olabilir.

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade