Aylik Terazi YorumuTeraziHaziran 2021 & Terazi ve Yükselen Terazi

Haziran 1, 20210
Terazi

5 Mayısta Merkür ikizler burcuna yani sizin 9. evinize giriş yaptı. Dolayısıyla zihinsel olarak odağınız yüksek öğrenim, yurt dışı konuları, mahkemeler ve manevi boyutta hayata dair inancınıza yönelmiş olabilir. 30 Mayıs itibariyle yine burada retro yapmaya başlayan merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. Diğer taraftan 12 evinizi de yöneten merkür içsel karmaşalarınız artırabilir, arkanızdan söylenen bir takım eski söylemler kulağınıza gelebilir.

Haziran ayının ilk haftasında yengeç burcunda ilerleyen mars procyon yıldızı ile kavuşarak plutoya karşıt yapacak, özellikle 5-6 haziran tarihlerinde karmik yüzleşmeler yaşayabilir. Mars yengeç burcunda zararlıdır, Plüton ile temasıyla birlikte bastırılmış tüm duyguların sert bir biçimde gün yüzüne çıkmasıyla yüzleşebiliriz. Sert koşullarla mücadele etmek zorunda kalabilir, bu gücü yaratıcı çalışmalarla açığa çıkarabiliriz. Bu karşıtlık sizin 4 ve 10 evlerinizde gerçekleşeceği için aile içinde ve kariyer alanınızda dürtüsel tavırlar sergileyebilir yada bu tavırlara maruz kalabilirsiniz.

2 Haziranda Venüs ikizler burcundan yengeç burcuna yani sizin 10. evinize geçiş yapacak dolayısıyla iş yaşamınızda samimi ortamlar yaratmak isteyebilir, bir terfi alabilir, dışarıdan sevgi dolu bir görünüm sergileyebilirsiniz. Bu dönemde aile teması, duygusal paylaşımlar, şefkatli ve merhametli tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Sevdiklerimize yemekler yapabilir, sevecen, yumuşak anaç-babacan tavırlar takınabiliriz. Özellikle Venüs yengeç burcuna geçişiyle beraber Jüpiter ile olumlu açılar yapmaya başlayacak bu da verilecek sevginin ve desteğin koşulsuzca ve bazen de abartılı olabileceğine işaret ediyor. 10 Hazirana kadar derin, romantik ve duygusal taraflarımız ağır basabilir. Bu tarihten itibaren yaklaşan Venüs şiron karesi duygusal yaralar almamıza zemin hazırlayabilir, bu nedenle kutsal görünse de koşulsuz sevginin gözü karartmak, her şeyden vazgeçmek, büyük fedakarlıklar etmenin bir haddi olması gerekebilir.

21 haziranda güneşinde bu alana gelmesiyle tüm dikkatiniz kariyerinize yönelebilir, toplum içinde statünüzde parlama ile dikkat çekebilirsiniz.

10 Haziran da yılın ilk güneş tutulması 19 derece ikizler burcunda gerçekleşecek bu tutulma sizin haritanızın 9. evinde gerçekleşiyor. Hayat felsefeniz, inançlarınız, uluslararası konular, yolculuklar, yabancı kültürler, hukuki işler ve eğitim alanında gelişmelerle ilgilidir. Eğer evliyseniz eşinizin yakın çevresi ile ilgili konular gündeme gelebilir, bekarsanız 2. evlilikler için önünüze yeni fırsatlar çıkabilir. Aynı zamanda 3. ev konuları olan yakın çevre, kardeşler, komşular, yakın arkadaşlar, eğitim ve ticari faaliyetler önem kazanabilir.

11 Haziran itibariyle marsta yengeç burcundan aslan burcuna geçerek sizin 11. evinize girmiş olacak. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla iletişiminiz artabilir, zaman zaman sert söylemler söz konusu olabilir. Vakıf ve derneklerle görev alabilir, insanlara yardım edebilirsiniz.

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade