AkrepAylık Akrep YorumuHaziran 2021 & Akrep ve Yükselen Akrep

Haziran 1, 20210
Akrep

5 Mayısta Merkür ikizler burcuna yani sizin 8. evinize giriş yaptı. Dolayısıyla maddi konularla ilgilenmiş varsa borçları yapılandırmak istemiş, miras nafaka gibi konularla ilgilenmiş olabilirsiniz. Diğer taraftan zihinsel olarak derin konulara, ölüm ve ölüm ötesi mevzulara ilginiz artmış olabilir.. 30 Mayıs itibariyle yine burada retro yapacak olan Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. Beklenmedik harcamalarla karşılaşmamak adına dikkatli olmalısınız. Merkür de 11. evinizi yönettiği için süreçte arkadaş çevrenizle aranızda eski meseleler gündeme gelebilir zaman zaman yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir.

Haziran ayının ilk haftasında yengeç burcunda ilerleyen mars procyon yıldızı ile kavuşarak plutoya karşıt yapacak, özellikle 5-6 haziran tarihlerinde karmik yüzleşmeler yaşayabilir. Mars yengeç burcunda zararlıdır, Plüton ile temasıyla birlikte bastırılmış tüm duyguların sert bir biçimde gün yüzüne çıkmasıyla yüzleşebiliriz. Sert koşullarla mücadele etmek zorunda kalabilir, bu gücü yaratıcı çalışmalarla açığa çıkarabiliriz. Bu karşıtlık sizin 3 ve 9 evlerinizde gerçekleşiyor. Eğitim, hayata dair inançlarınızda büyük dönüşümler yaşayabilirsiniz. Trafikte sakin kalmanız önemli!

2 Haziranda Venüs ikizler burcundan yengeç burcuna yani sizin 9. evinize geçiş yapacak dolayısıyla yeni eğitimler almak isteyebilir, uzun keyifli seyahatler yapabilirsiniz ayrıca bu dönemde aile teması, duygusal paylaşımlar, şefkatli ve merhametli tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Sevdiklerimize yemekler yapabilir, sevecen, yumuşak anaç-babacan tavırlar takınabiliriz. Özellikle Venüs yengeç burcuna geçişiyle beraber Jüpiter ile olumlu açılar yapmaya başlayacak bu da verilecek sevginin ve desteğin koşulsuzca ve bazen de abartılı olabileceğine işaret ediyor. 10 Hazirana kadar derin, romantik ve duygusal taraflarımız ağır basabilir. Bu tarihten itibaren yaklaşan Venüs şiron karesi duygusal yaralar almamıza zemin hazırlayabilir, bu nedenle kutsal görünse de koşulsuz sevginin gözü karartmak, her şeyden vazgeçmek, büyük fedakarlıklar etmenin bir haddi olması gerekebilir.

21 haziranda güneşinde bu alana gelmesiyle tüm dikkatiniz 9 ev konularına yönelebilir, hayata dair inançlarınız, mahkemeler, eşinizin akrabaları ile ilgilenebilirsiniz.

10 Haziran da yılın ilk güneş tutulması 19 derece ikizler burcunda gerçekleşecek bu tutulma sizin haritanızın 8. evinde gerçekleşiyor. Dikkatinizin maddi kaynaklarınız, ortak paralar, bankalar, krediler, vergilerle ilişkili olabilir. Evliyseniz eşinizin geliri ile ilgili gelişmeler, nafaka vb durumlarla ilgilenebilirsiniz. Beklenmedik bir borç, miras konuları, kariyerinizde atacağınız adımlar için kredi çekme ve ameliyatlar söz konusu olabilir.

11 Haziran itibariyle marsta yengeç burcundan aslan burcuna geçerek sizin 10. evinize girmiş olacak. Kariyeriniz için mücadele etmekten kaçınmayacaksınız. Kendinizi daha güçlü ve net biçimde ifade edebilirsiniz, zaman zaman üstlerinizle aranızda gerilimler olmaması adına sağ duyulu olmakta fayda var.

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade