AkrepAylık Akrep YorumuHaziran 2022 & Akrepler ve Yükselen Akrep Burçları

Haziran 1, 20220
haziran ayı burç yorumları

2 Haziran da boğa burcunda merkür retrosu sona eriyor. Biliyorsunuz ki en son 24 mayısta ikizler burcundan hızını alamayıp boğa burcuna geçmişti. 14 Haziran Merkür ikizler burcunda, mayısta retro hareketine başladığı yere yeniden gelen merkür mayısın tozunu aldırı mı aldırır. Şöyle bir retro bitmedi mi yahu dediğinizi duyar gibiyim. İletişim trafiğinin artacağı bir dönem yeniden başlayacak. Aktif, akılcı, hazır cevap ve esprili bir moda hazır olun. Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. 8. evinizdeki merkür zihinsel odağınız harcamalarınıza kayabilir. Bir süredir beklenmedik borçların sizi yorduğunu biliyorum. Şu anda harcamalarınız benzer şekilde devam etse de artık bir başka boyuta doğru ilerliyorsunuz.

Yay dolunayı

14 Haziran Yay burcunda Neptünyen dolunay geliyor. Geçtiğimiz yılın o belirsizliklerini hatırlatacak bir dolunay bizimle. Romantizm demeye korkuyorum 🙂 Sağlığa dikkat özellikle solunum yolları! Dolunay haritanızın 2. evinde gerçekleşecek. Bu alan, özellikle parasal kaynaklar, maddi ve manevi değerleri anlatır. Öz değerinizi sorgulayabilir, size değer verilmediğini düşündüğünüz alanlara kapıları kapatabilirsiniz. İş ve kariyer alanınızda bir süredir verdiğiniz emekler fark edilir ve böylece parasal kaynaklarınız artabilir. Bu her zaman bir maaş zammı olmayabilir bazen manevi bir tatmine götürecek kazanımda olabilir. Yaşam alanınızı yapılandırırken, aşk hayatınızda dikkatli olmalısınız.

23 Haziran da Venüs ikizler burcuna geçecek. İlişkilerde kararsızlık yaz aşkları modu hoş geldin. Yüzeysel, derinleşmekten kaçınan bir tavır takınabiliriz. Temmuza yayılan bir süreç olsa da ayın sonunda bizi bu ruh haline sürükleyecek. Venüs sizin 8. evinize geçiş yapacağı için harcamalarına dair süreç bir süre daha devam edebilir. Cinsel hayatınız renklenebilir, arzu ve istekleriniz artabilir.

Yengeç yeni ayı

29 Haziran Yengeç burcunda yeni ayı ile duygusal temalarla kapatacağız. 9. evinizde gerçekleşecek olan yeni ay , hayata dair inançlarınız, mahkemeler, eşinizin akrabaları ile ilgilenmeniz gerek durumlar yaratabilir. Yeni bir eğitim almaya veya vermeye karar verebilirsiniz. Akademik konular ilginizi çekebilir. Uzun seyahatler yapmak bu dönemde duygusal dünyanıza iyi gelebilir. Duygusal tepkileriniz baş ağrıları ve abartılı davranışlara neden olabilir. Duygusal açlık nedeniyle yemeği abartmamaya dikkat etmelisiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade