Aylik Terazi YorumuTeraziHaziran 2022 & Teraziler ve Yükselen Terazi Burçları

Haziran 1, 20220
haziran ayı burç yorumları

2 Haziran da boğa burcunda merkür retrosu sona eriyor. Biliyorsunuz ki en son 24 mayısta ikizler burcundan hızını alamayıp boğa burcuna geçmişti. 14 Haziran Merkür ikizler burcunda, mayısta retro hareketine başladığı yere yeniden gelen merkür mayısın tozunu aldır mı aldırır. Şöyle bir retro bitmedi mi yahu dediğinizi duyar gibiyim. İletişim trafiğinin artacağı bir dönem yeniden başlayacak. Aktif, akılcı, hazır cevap ve esprili bir moda hazır olun. Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. 9. evinizdeki merkür zihinsel odağınızın hayata dair inanç ve görüşlerinize kayacağını işaret ediyor. Bir süredir aksattığınız eğitim konularına yönelebilir, içsel bir sorgulama içine girebilirsiniz.

Yay dolunayı

14 Haziran Yay burcunda Neptünyen dolunay geliyor. Geçtiğimiz yılın o belirsizliklerini hatırlatacak bir dolunay bizimle. Romantizm demeye korkuyorum 🙂 Sağlığa dikkat özellikle solunum yolları! Dolunay haritanızın 3. evinde gerçekleşecek. Kısa yolculuklar, yakın akrabalarla haşır neşir olma, iletişiminizin artması telefonlarınızın susmamasına hazır olun! Ancak bu alanda ortaya çıkabilecek belirsizlikler keyif kaçırabilir. Yeni bir ticari anlaşma yapacaksanız dikkatli olmalısınız. Sağlığınızla ilgilenmek iyi gelebilir.

23 Haziran da Venüs ikizler burcuna geçecek. İlişkilerde kararsızlık yaz aşkları modu hoş geldin. Yüzeysel, derinleşmekten kaçınan bir tavır takınabiliriz. Temmuza yayılan bir süreç olsa da ayın sonunda bizi bu ruh haline sürükleyecek. Venüs sizin 9. evinize geçiş yapacağı için hayata dair inançlarınızda daha pozitif olabilir, uzun yolculuklar yada yüksek öğrenim gibi konular için harcama yapabilirsiniz.

Yengeç yeni ayı

29 Haziran Yengeç burcunda yeni ayı ile duygusal temalarla kapatacağız. 10. evinizde gerçekleşecek. 10 ev kariyer eviniz olduğu için bir süre kariyerinizi gözden geçirecek, işinizde iyileştirmelere gidecek, toplum önünde duruşunuza yatırım yapacaksınız. Ortaklı işler yapıyorsanız keyif kaçırıcı durumlar ortaya çıkabilir. Evliliğinizi gözden geçirebilir, içinde bulunduğunuz durumu ne kadar tolere edebileceğinizi düşünebilirsiniz. Yeni ay 12 ev enerjisi barındırdığı için kendimizi biraz düşük hissedebilme olasılığımız var durumun geçici olduğunu bilmek, iyileştirici ve geliştirilebilir yanlarını fark etmek avantajınıza olabilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade