Aylık Yay YorumuYayHaziran 2022 & Yaylar ve Yükselen Yay Burçları

Haziran 1, 20220
haziran ayı burç yorumları

2 Haziran da boğa burcunda merkür retrosu sona eriyor. Biliyorsunuz ki en son 24 mayısta ikizler burcundan hızını alamayıp boğa burcuna geçmişti. 14 Haziran Merkür ikizler burcunda, mayısta retro hareketine başladığı yere yeniden gelen merkür mayısın tozunu aldırır mı aldırır. Şöyle bir retro bitmedi mi yahu dediğinizi duyar gibiyim. İletişim trafiğinin artacağı bir dönem yeniden başlayacak. Aktif, akılcı, hazır cevap ve esprili bir moda hazır olun. Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. 7. evinizdeki merkür zihinsel odağınızda ikili ilişkilere kayıyor. Daha sosyal partneriniz ve ortağınızla yoğun iletişimde olabilirsiniz.

Yay dolunayı

14 Haziran Yay burcunda Neptünyen dolunay geliyor. Geçtiğimiz yılın o belirsizliklerini hatırlatacak bir dolunay bizimle. Romantizm demeye korkuyorum 🙂 Sağlığa dikkat özellikle solunum yolları! Dolunay haritanızın 1. evinde gerçekleşecek. Bu alan fiziksel görünümünüz, kişiliğiniz, kimliğinizin parlayacağı bir ayda olduğunuzu işaret ediyor. Kendinize bakmak, öne çıkmak, yeteneklerinizi rahatlıkla ortaya koyabilmek için fırsatlar elde edebilirsiniz. Ailevi konular ve evliliğinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Evlilik, yeni bir ev kurma, ebeveynlerinizle ilişkileriniz önem kazanabilir. İletişim noktasında ciddi bazı konuşmalar yapabilirsiniz.

23 Haziran da Venüs ikizler burcuna geçecek. İlişkilerde kararsızlık yaz aşkları modu hoş geldin. Yüzeysel, derinleşmekten kaçınan bir tavır takınabiliriz. Temmuza yayılan bir süreç olsa da ayın sonunda bizi bu ruh haline sürükleyecek. Venüs sizin 7. evinize geçiş yapacağı için ilişkilerinizde renkli bir dönem sizi bekliyor. Keyifli zamanlar geçirebilir, bazı noktalarda kararsız kalabilirsiniz. Bu dönemde danışmanlık ve terapi almak iyi gelebilir.

Yengeç yeni ayı

29 Haziran Yengeç burcunda yeni ayı ile duygusal temalarla kapatacağız. 8. evinizde gerçekleşecek olan yeni ay, finansal konuları, borç alacak dengesini, başkasından gelen paralarla ilgili konuları gündeme getirebilir. Aynı zamanda bu ev korku ve endişelerimizi de ifade eder o nedenle cinsellik teması da sizi meşgul edebilir. Mide hassasiyetiniz artabilir, çocuklarınızla ilgili bir konu keyfinizi kaçırabilir. Yeni aya 12 ev enerjisi hakim olduğu için içinde bulunduğunuz durumu dramatize edebilirsiniz. Karmik bir ilişki gündeme gelebilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade