Aylık Oğlak YorumuOğlakHaziran 2022 & Oğlaklar ve Yükselen Oğlak Burçları

Haziran 1, 20220
haziran ayı burç yorumları

2 Haziran da boğa burcunda merkür retrosu sona eriyor. Biliyorsunuz ki en son 24 mayısta ikizler burcundan hızını alamayıp boğa burcuna geçmişti. 14 Haziran Merkür ikizler burcunda, mayısta retro hareketine başladığı yere yeniden gelen merkür mayısın tozunu aldırır mı aldırır. Şöyle bir retro bitmedi mi yahu dediğinizi duyar gibiyim. İletişim trafiğinin artacağı bir dönem yeniden başlayacak. Aktif, akılcı, hazır cevap ve esprili bir moda hazır olun. Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. 6. evinizdeki merkür zihinsel odağınızda işinize ve sağlığınıza yöneliyor. Gündelik rutinleriniz hız kazanabilir, birlikte çalıştığınız insanlarla aranızdaki iletişim trafiği artabilir.

Yay dolunayı

14 Haziran Yay burcunda Neptünyen dolunay geliyor. Geçtiğimiz yılın o belirsizliklerini hatırlatacak bir dolunay bizimle. Romantizm demeye korkuyorum 🙂 Sağlığa dikkat özellikle solunum yolları! Dolunay haritanızın 12. evinde gerçekleşecek.12 ev bilinç dışı bir alanı ifade ettiği için konsantre olmakta zorlanabilirsiniz, aynı anda birden fazla konuyla ilgilenen siz aklınızı toparlayamadığınızı düşünebilirsiniz. Bilinç dışı korkular açığa çıkabilir, haberci rüyalar görmeye başlayabilirsiniz. İçsel olarak kendinizle baş başa kalmak dua ve meditasyon yapmak iyi gelebilir. Kulağınıza gelen dedikodular biraz canınızı sıkabilir. Bu dönemde yeni bir iş anlaşması yapmamalısınız!

23 Haziran da Venüs ikizler burcuna geçecek. İlişkilerde kararsızlık yaz aşkları modu hoş geldin. Yüzeysel, derinleşmekten kaçınan bir tavır takınabiliriz. Temmuza yayılan bir süreç olsa da ayın sonunda bizi bu ruh haline sürükleyecek. Venüs sizin 6. evinize geçiş yapacağı için sağlığınızı iyileştirmek isteyebilir. Diyetisyene para harcayabilirsiniz. Kendinizi ya iş çevrenizi düzenlemek, değiştirmeye dair arzularınız artabilir.

Yengeç yeni ayı

29 Haziran Yengeç burcunda yeni ayı ile duygusal temalarla kapatacağız. 7. evinizde gerçekleşecek olan yeni ay, ikili ilişkilerde duygusal temaları gündeme getirebilir. İlişkilerinizde özellikle ailenizle aranızda bir takım gerginlikler olabilir. Yeni ayın 12 ev enerjisi taşıdığı için evlilik konularını fazlasıyla dramatize etmeye müsait olabilirsiniz. Bekarlar yeni bir yol haritası belirleyebilir, bu ara yeni bir iş anlaşması yapmamalısınız.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade