Aylık Balık YorumuBalıkHaziran 2022 & Balıklar ve Yükselen Balık Burçları

Haziran 1, 20220
haziran ayı burç yorumları

2 Haziran da boğa burcunda merkür retrosu sona eriyor. Biliyorsunuz ki en son 24 mayısta ikizler burcundan hızını alamayıp boğa burcuna geçmişti. 14 Haziran Merkür ikizler burcunda, mayısta retro hareketine başladığı yere yeniden gelen merkür mayısın tozunu aldırı mı aldırır. Şöyle bir retro bitmedi mi yahu dediğinizi duyar gibiyim. İletişim trafiğinin artacağı bir dönem yeniden başlayacak. Aktif, akılcı, hazır cevap ve esprili bir moda hazır olun. Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. 4. evinizdeki merkür zihinsel odağınızda aileniz, kökleriniz ve ebeveynlerinize kayabilir. Evinizde ki iletişim trafiğiniz artabilir.

Yay dolunayı

14 Haziran Yay burcunda Neptünyen dolunay geliyor. Geçiğimiz yılın o belirsizliklerini hatırlatacak bir dolunay bizimle. Romantizm demeye korkuyorum 🙂 Sağlığa dikkat özellikle solunum yolları! Dolunay haritanızın 10. evinde gerçekleşecek.10 ev kariyer eviniz olduğu için uzunca bir süre kariyerinizin getirilerini gözden geçirecek. İşinizde iyileştirmelere gidecek, toplum önünde duruşunuza yatırım yapacaksınız. Ayrıca bir birlikteliğiniz varsa artık bunu göz önünde yaşamaya karar verebilirsiniz. Ancak dolunayın neptünyen açısı sizi kararsız ve endişeli gösterebilir. İşinizde bir yol ayrımına gelebilirsiniz.

23 Haziran da Venüs ikizler burcuna geçecek. İlişkilerde kararsızlık yaz aşkları modu hoş geldin. Yüzeysel, derinleşmekten kaçınan bir tavır takınabiliriz. Temmuza yayılan bir süreç olsa da ayın sonunda bizi bu ruh haline sürükleyecek. Venüs sizin 4. evinize geçiş yapacağı için evinizi güzelleştirmek, yeni eşyalar almak için para harcayabilirsiniz. Aile büyükleri ile aranızda tatlı bir iletişim söz konusu olabilir.

Yengeç yeni ayı

29 Haziran Yengeç burcunda yeni ayı ile duygusal temalarla kapatacağız. 5. evinizde gerçekleşecek olan yeni ay, flörtler, aşk ilişkilerle ilgili gelişmeler yaratabilir. Romantik ve heyecan verici biri kapınızı çalabilir, cinsel hayatınız renklenebilir, çocuk sahibi olmak isteyenler için güzel gelişmeler olabilir. Sanat, yaratıcı işler için uygun bir zaman. Yeni ayın 12 ev enerjisi taşıdığı için saymış olduğum konularda gerçekleşen olayları fazlasıyla dramatize etmeye müsait olabilirsiniz. Siz balıklar zaten romantik insanlar olduğunuz için bu süreçte gerçekçi olmanız zorlaşabilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade