Aylık İkizler YorumuİkizlerHaziran 2022 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Haziran 1, 20220
haziran ayı burç yorumları

2 Haziran da boğa burcunda merkür retrosu sona eriyor. Biliyorsunuz ki en son 24 mayısta ikizler burcundan hızını alamayıp boğa burcuna geçmişti. 14 Haziran Merkür ikizler burcunda, mayısta retro hareketine başladığı yere yeniden gelen merkür mayısın tozunu aldırır mı aldırır. Şöyle bir retro bitmedi mi yahu dediğinizi duyar gibiyim. İletişim trafiğinin artacağı bir dönem yeniden başlayacak. Aktif, akılcı, hazır cevap ve esprili bir moda hazır olun. Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. 1. evinizdeki merkür bir süredir kendinizi ifade edemediğinizi düşündüğünüz konularda sizi daha cesur ve güçlü bir iletişimciye dönüştürebilir. Merkür sizin 4. evinizi de yönettiği için aile, ev ve köklerinizle ilgilenebilir. Onlarla bağlantılar kurabilirsiniz.

Yay dolunayı

14 Haziran Yay burcunda Neptünyen dolunay geliyor. Geçtiğimiz yılın o belirsizliklerini hatırlatacak bir dolunay bizimle. Romantizm demeye korkuyorum 🙂 Eğitim öğretim, anlaşma ve sözleşmelerde dikkatli olunmalı! Sağlığa dikkat özellikle solunum yolları! Dolunay haritanızın 7. evinde gerçekleşecek. Kötü giden ilişkilerinizde sert sonlanmalar yaşanabilir. Ortaklı ilişkileriniz maddi manevi bir yüzleşme yaşayabilirsiniz. İyi giden ilişkiler için evlilik kapısı aralanabilir. Elbette harita özelinde değişecektir. Yalnız yükselen ikizler burçları için heyecan verici yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Büyük hayallere kapılmamaya gayret etmelisiniz, görünenin ardında başka durumlar olabilir.

23 Haziran da Venüs ikizler burcuna geçecek. İlişkilerde kararsızlık yaz aşkları modu hoş geldin. Yüzeysel, derinleşmekten kaçınan bir tavır takınabiliriz. Temmuza yayılan bir süreç olsa da ayın sonunda bizi bu ruh haline sürükleyecek. Venüs sizin 1. evinize geçiş yapacağı için popüleriteniz de artabilir. Fiziksel görünümünüzle ilgilenebilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. İkizler birden fazla seçenek demektir. Bir şey söylerken, aslında bir diğerini kastediyor olmaktır. Bir şeye sahipken, diğerini arzulamaktır. Bir oyun gözüyle baktığınız masum flörtler, iki farklı kişi arasında kaldığınız tutku ve ıstırap dolu bir hikayeye dönüşebilir! Dikkat…

Yengeç yeni ayı

29 Haziran Yengeç burcunda yeni ayı ile duygusal temalarla kapatacağız. 2. evinizde gerçekleşecek. 2. ev finansal konular, maddi manevi değerlerle ilgili bir alandır dolayısıyla tüm dikkatiniz öz değeriniz ve parasal kaynakları artırmaya yönelik olabilir. Maddi kaynaklarınızı artırmak için özel çaba sarf etmeniz gerekebilir. Öz değerinizi sorgulayabilir, bu konuda güvenli bir alanda olmadığınızı düşünebilirsiniz. Sizin uyum sağlamayı arzu eden doğanıza yakışmayan çekişmeler sizi yorduğunu düşünebilirsiniz. Kariyerinizin getirileri bu dönemde sizi tatmin etmeyebilir. Arkadaş çevrenizi yeniden gözden geçirebilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade