AslanAylık Aslan YorumuKasım 2021 & Aslan ve Yükselen Aslan Burçları

Ekim 31, 20210
kasım aslan

Merhaba sevgili aslanlar, ekim ayı sizin için yeni fikirler edindiğiniz, farklı konulara karşı ilginizin arttığı, eğitim, mahkeme ve seyahatle ilgilendiğiniz bir süreç oldu. Kasım ayı ise sizin için önemli bir sürecin başlangıcı olacak.

Kasım ayını 5 Kasımda gerçekleşecek yeni ayla karşılayacağız. Saatler 00.14 gösterirken akrep bucunun 12 derecesinde Alpheca yıldızında bir yeni ay gerçekleşecek.

Biliyorsunuz ki yeni aylar yeni başlangıçları ifade eder, yeni başlangıçlar ise bazen keskin bitişler sonrasında gelir. Yeni aydan 2 önce ay balzamik faza geçmiş olur. Balzamik bildiğimiz üzere sirke ile yan yana kullanılan bir kelime, dilimize İngilizceden geçmiş. Yumuşatıcı, huzur veren ve dinlendiren anlamlarına geliyormuş. Araştırırken gülümsetti astroloji de ay fazlarını sosyal medyada şöyle bir araştırdığınızda milyon tane korkunç senaryo okuruz oysa ki… Buradan da anlaşılacağı üzere yeni ay öncesinde ki iki gün bize sunulmuş bir fırsat. Dinlenmek, içe dönmek, dua etmek, meditasyon, kukai gibi çalışmalar yapmak içsel huzuru yakalamak için bir fırsat sunabilir. Kış uykusuna çekilmişsiniz gibi düşünün 🙂

Yeni ay haritanızın 4. evinde gerçekleşiyor. Marsın da burada yeni aya eşlik etmesiyle birlikte mücadele alanınız da 4. ev konularına kayıyor. Tutkulu, arzu ve isteklerimiz için savaşmaya yatkın, zihinsel olarak kuruntulu, kaybetmeyi asla kabul etmeyecek kadar hırslı, kimi zaman kıskançlığında çok baskın olduğu bir dönemdeyiz. Ailenizde aranızda bir rekabet, çekişme söz konusu olabilir, ebeveynlerinizle ilgilenebilir, onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz. Evinizde bir takım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Özellikle aslan burcunun ilk günlerinde doğanlar için beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir.

Merkür de yeni ay sonrasında akrep burcuna geçiyor ve 25 kasıma kadar burada kalıyor. Merkür akrep serüveni boyunca karanlık yönlerimizle yüzleşmemizi sağlayacak, kimi zaman zihnimizde müthiş bir arınmaya yol açacaktır! Elbette önce o çöplükle yüzleştirerek…

11 kasım ve ay ortasında ilişkilerinizde beklenmedik durumlar söz konusu olabilir, olayları abartmaya meyilli olabilirsiniz. İş, kariyer konularında ani kararlar verebilir, ev değişikliği yapabilir, evlilik gibi önemli kararlar alabilirsiniz. Yeni ay uranüsyen bir doğada olduğu için bu kararı sonrasında sorgulamamak adına düşünmeden hareket etmemenizi tavsiye ederim.

6 Kasımda venüs oğlak burcuna girerek sizin 6. evinizi renklendirecek. Birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkilerinizde ılımlı bir süreç sizi bekliyor, sağlığınızla ilgilenebilir, bunun için harcamalar yapabilirsiniz. Zira venüs aralık ayında bu alanda retro yapacağı için sizin için yoğun bir dönem başlayacak. Süreç sizi çok eleştirel kılabilir.

17-21 kasım Merkür Neptün olumlu etkileşimleri yaratıcı çalışmalar için fırsatlar sunabilir, evinizi güzelleştirebilirsiniz. Özellikle 17 kasımda marsın uranüsle karşıtlığı herkes gibi sizi de dürtüsel hale getirebilir. Otorite figürleriyle oluşabilecek gerginliklerden uzak kalmalısınız!

19 Kasımda gerçekleşecek olan Alogoloid tutulma sizin 10. evinizde, tutulmalar etkilerini zaten göstermeye başladı ancak önümüzdeki 6 ay içinde görülmeye devam edecek. Bu tutulma sizin özellikle kariyer yaşamınızda bir takım değişikliklere kapı aralayacak, statünüzde değişiklikler planlayabilirsiniz, önümüzde ki yıl belki de ev, iş, şehir değişikliği gibi marjinal kararlar alabilirsiniz!

24 kasımda yay burcuna geçmeden anaritik derecede konumlanacak merkür bir konuda derinlemesine araştırma yapmak, öğrenme isteği gelişebilir. Yönetici gezegeniniz güneşte bu alana giriş yapacağı için zihniniz flörtleriniz, çocuklarınız, riskli paralara kayabilir. Yaratıcı yanlarınızı rahatça ortaya koyabilirsiniz.

27 kasım tarihlerinde Venüs’ün mars ile olan güzel etkileşimine neptün de eşlik edecek, sevginin, arzunun, romantizmin arttığı bu evrede tüm ilişkilerimizde daha ılımlı, uyumlu ve sempatik olabiliriz. Bu tarihler Algol tutulmasının ilk etkilerini göreceğimiz zamanlar. Sizin için aile ile ilişkilerinizi toparlama fırsatı olabilir, gündelik rutinlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Önümüzdeki yıl kişisel olarak yoğun etkiler alacağınız bir sürece gireceğiniz için astrolojik danışmanlık alarak sizi nelerin beklediği konusunda hazırlıklı olmanızı tavsiye ederim.

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade