Aylık Kova YorumuKovaKasım 2021 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Ekim 31, 20210
kasım kova

Merhaba sevgili kovalar, ekim ayı yakın çevre veya eşinizin çevresiyle ilişkileriniz gündeminiz olmuş olabilir. Kasım ayı ise sizin için önemli bir sürecin başlangıcı olacak özellikle 2022 akrep boğa tutulmaları sizi çok etkileyecek.

Kasım ayını 5 Kasımda gerçekleşecek yeni ayla karşılayacağız. Saatler 00.14 gösterirken akrep bucunun 12 derecesinde Alpheca yıldızında bir yeni ay gerçekleşecek.

Biliyorsunuz ki yeni aylar yeni başlangıçları ifade eder, yeni başlangıçlar ise bazen keskin bitişler sonrasında gelir. Yeni aydan 2 önce ay balzamik faza geçmiş olur. Balzamik bildiğimiz üzere sirke ile yan yana kullanılan bir kelime, dilimize İngilizceden geçmiş. Yumuşatıcı, huzur veren ve dinlendiren anlamlarına geliyormuş. Araştırırken gülümsetti astroloji de ay fazlarını sosyal medyada şöyle bir araştırdığınızda milyon tane korkunç senaryo okuruz oysa ki… Buradan da anlaşılacağı üzere yeni ay öncesinde ki iki gün bize sunulmuş bir fırsat. Dinlenmek, içe dönmek, dua etmek, meditasyon, kukai gibi çalışmalar yapmak içsel huzuru yakalamak için bir fırsat sunabilir. Kış uykusuna çekilmişsiniz gibi düşünün 🙂

Yeni ay haritanızın 10. evinde gerçekleşiyor. Marsın da burada yeni aya eşlik etmesiyle birlikte mücadele alanınız da 10. ev konularına kayıyor. Tutkulu, arzu ve isteklerimiz için savaşmaya yatkın, zihinsel olarak kuruntulu, kaybetmeyi asla kabul etmeyecek kadar hırslı, kimi zaman kıskançlığında çok baskın olduğu bir dönemdeyiz. Kariyerinizde hırslı ve çalışkan bir yapınız var bu dönemde de özellikle üstlerinizle aranızda bir takım gerginlikler ortaya çıkabilir. İşinizde keskin bir değişim yapmak isteyebilir, dürtüsel bir kararla iş değiştirebilirsiniz ancak bu dönemde düşünmeden hareket etmemenizi tavsiye ederim.

Merkür de yeni ay sonrasında akrep burcuna geçiyor ve 25 kasıma kadar burada kalıyor. Merkür akrep serüveni boyunca karanlık yönlerimizle yüzleşmemizi sağlayacak, kimi zaman zihnimizde müthiş bir arınmaya yol açacaktır! Elbette önce o çöplükle yüzleştirerek…

11 kasım ve ay ortasında ilişkilerinizde beklenmedik durumlar söz konusu olabilir, olayları abartmalaya meyilli olabilirsiniz. İletişimde kuruntulu olabilirsiniz. Trafikte dikkatli olmalısınız.

6 Kasımda venüs oğlak burcuna girerek sizin 12. evinizi renklendirecek. Gizli saklı ilişkiler yaşayabilir, gözlerden uzak olmak isteyebilirsiniz. Zira venüs aralık ayında bu alanda retro yapacağı için sizin için yoğun bir dönem başlayacak sizden saklanan şeyler de açığa çıkabilir.

17-21 kasım Merkür Neptün olumlu etkileşimleri yaratıcı çalışmalar için fırsatlar sunabilir, kariyerinizde gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle 17 kasımda marsın uranüsle karşıtlığı herkes gibi sizi de dürtüsel hale getirebilir.

19 Kasımda gerçekleşecek olan Alogoloid tutulma sizin 4. evinizde, tutulmalar etkilerini zaten göstermeye başladı ancak önümüzdeki 6 ay içinde görülmeye devam edecek. Ev alma, satma, taşınma, evlilik konularında zorlayıcı bir takım konuları gündeme getirebilir. Uzun seyahatler yapmayı, yeni bir eğitim almayı, yurt dışına taşınmayı arzu edebilirsiniz. Akdemik konular ilginizi çekebilir.

25 kasımda güneşte merkürle birlikte 11. evinizi aydınlatacak yeni hayal ve hedefler belirleyebilir. Beklediğiniz zam yada terfiyi alabilirsiniz. 27 kasım tarihlerinde venüsün mars ile olan güzel etkileşimine neptün de eşlik edecek, sevginin, arzunun, romantizmin arttığı bu evrede tüm ilişkilerimizde daha ılımlı, uyumlu ve sempatik olabiliriz. Sorunları düzeltmek adına olumlu enerjiler. Bu tarihler Algol tutulmasının ilk etkilerini göreceğimiz zamanlar.

Önümüzdeki yıl kişisel olarak yoğun etkiler alacağınız bir sürece gireceğiniz için astrolojik danışmanlık alarak sizi nelerin beklediği konusunda hazırlıklı olmanızı tavsiye ederim.

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade