Aylık Oğlak YorumuOğlakKasım 2021 & Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları

Ekim 31, 20210
kasım oğlak

Merhaba sevgili oğlaklar, ekim ayı sizin için gerginliklerin ayıydı, ev aile içinde ve kariyerde hareketli günler geçirdiniz. Kasım ayı ise hayal ve hedefleri güncelleme zamanı…

Kasım ayını 5 Kasımda gerçekleşecek yeni ayla karşılayacağız. Saatler 00.14 gösterirken akrep bucunun 12 derecesinde Alpheca yıldızında bir yeni ay gerçekleşecek.

Biliyorsunuz ki yeni aylar yeni başlangıçları ifade eder, yeni başlangıçlar ise bazen keskin bitişler sonrasında gelir. Yeni aydan 2 önce ay balzamik faza geçmiş olur. Balzamik bildiğimiz üzere sirke ile yan yana kullanılan bir kelime, dilimize İngilizceden geçmiş. Yumuşatıcı, huzur veren ve dinlendiren anlamlarına geliyormuş. Araştırırken gülümsetti astroloji de ay fazlarını sosyal medyada şöyle bir araştırdığınızda milyon tane korkunç senaryo okuruz oysa ki… Buradan da anlaşılacağı üzere yeni ay öncesinde ki iki gün bize sunulmuş bir fırsat. Dinlenmek, içe dönmek, dua etmek, meditasyon, kukai gibi çalışmalar yapmak içsel huzuru yakalamak için bir fırsat sunabilir. Kış uykusuna çekilmişsiniz gibi düşünün 🙂

Yeni ay haritanızın 11. evinde gerçekleşiyor. Marsın da burada yeni aya eşlik etmesiyle birlikte mücadele alanınız da 11. ev konularına kayıyor. Tutkulu, arzu ve isteklerimiz için savaşmaya yatkın, zihinsel olarak kuruntulu, kaybetmeyi asla kabul etmeyecek kadar hırslı, kimi zaman kıskançlığında çok baskın olduğu bir dönemdeyiz. Arkadaş çevrenizle ilişkilerinizde rekabet, çekişme söz konusu olabilir. Yaşadığınız ev ve yaşam stilinizde yeniliklere gitmek isteyebilirsiniz. Kariyere dair yeni hayal ve hedefler belirleyebilir, yol güzergahınızı keskin bir biçimde değiştirebilirsiniz.

Merkür de yeni ay sonrasında akrep burcuna geçiyor ve 25 kasıma kadar burada kalıyor. Merkür akrep serüveni boyunca karanlık yönlerimizle yüzleşmemizi sağlayacak, kimi zaman zihnimizde müthiş bir arınmaya yol açacaktır! Elbette önce o çöplükle yüzleştirerek…

11 kasım ve ay ortasında ilişkilerinizde beklenmedik durumlar söz konusu olabilir, olayları abartmalaya meyilli olabilirsiniz. Eğer yalnızsanız heyecan dolu bir tanışma yaşayabilirsiniz. Hareketli bir ay sizi bekliyor.

6 Kasımda venüs oğlak burcuna girerek sizin 1. evinizi renklendirecek. Fiziksel görünümüzde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz öyleyse acele edin zira venüs aralık ayında burada retro yapacak. Estetik için iyi bir zaman değil!

17-21 kasım Merkür Neptün olumlu etkileşimleri yaratıcı çalışmalar için fırsatlar sunabilir, ilişkilerinizi toparlamak adına romantik adımlar atabilir, şiirsel konuşmalar yapabilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Diğer taraftan özellikle 17 kasımda marsın uranüsle karşıtlığı sizi dürtüsel hale getirebilir. Çocuklarınızla ilgili durumlarla ilgilenebilirsiniz, yetişkin çocukları olanlar için sert söylemler söz konusu olabilir. Borsa vb konularla ilgileniyorsanız dikkatli olmalısınız.

19 Kasımda gerçekleşecek olan Alogoloid tutulma sizin 5. evinizde olacak. Tutulmalar etkilerini zaten göstermeye başladı ancak önümüzdeki 6 ay içinde görülmeye devam edecek. Bu tutulma sizin özellikle sizin için bir çocuk habercisi olabilir. Eğer bekarsanız hayatınızda keskin değişimlere neden olacak bir aday olabilir. Alt bantta maddi kaygılar nedeniyle kariyeriniz de keskin değişimlere gidebilirsiniz.

25 kasımda merkür ve güneş sizin 12. evinize geçmesiyle birlikte bilinç dışınız hareketlenebilir. İçsel bir aydınlanma, felsefi konulara merakınız artabilir. İçinize dönerek okumak, araştırmak isteyebilirsiniz. Rüyalarınız hareketlenebilir.

27 kasım tarihlerinde venüsün mars ile olan güzel etkileşimine neptün de eşlik edecek, sevginin, arzunun, romantizmin arttığı bu evrede tüm ilişkilerimizde daha ılımlı, uyumlu ve sempatik olabiliriz. Bu tarihler Algol tutulmasının ilk etkilerini göreceğimiz zamanlar. Arkadaş çevrenizde dikkatleri üzerinize çekebilir, ortak hedefler ve planları konuşabilirsiniz.

Özellikle kişisel haritalarınız da boğa, akrep, aslan ve kovada gezegenler varsa astrolojik danışmanlık aralar sizi nelerin beklediği konusunda hazırlıklı olmanızı tavsiye ederim.

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade