Aylık Boğa YorumuBoğaKasım 2022 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Kasım 1, 20220
kasım

Sevgili boğalar ve yükselen boğalar,

Kasım ayı hareketli bir ay ekimin yorucu enerjisi bitmeden kasımı bir ay tutulması ile karşılayacağız.

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Kasım ayının en önemli olayı 30 Nisanda gerçekleşmiş olan güneş tutulmasının etkilerini görünür kılan ay tutulması. Biliyorsunuz ki bu yıl gerçekleşen tüm tutulmalar haritanızın 1. ve 7. evinde oluyor, dolayısıyla kadersel temalar gündeminizde. Boğa ve akrep hattı tutulmaları sizi baştan yaratıyor! Evlilik, iş ve ortaklıklarda gelişmeler olabilir. Ani bir ayrılık kararı, süregelen ilişkilerde evliliğe gitme düşüncesi gelişebilir. Diğer taraftan sağlığınıza dikkat etmelisiniz, boyun, boğaz bölgesi özellikle çok önemli! Marsın da haritanızın 2. evindeki retrosu sağlık harcamaları getirebilir. Ayrıca dış görünüşünüzde değişikliğe gidebilirsiniz. Pat diye saçınızı kestirmek, estetik operasyonlar düşünebilirsiniz. Mars retrosun da tavsiye etmeyiz! 12 ocak sonrası lütfen…

Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir. Bu dönemde duygusal ve içgüdüsel tepkiler verebilir, uykusuzluk, gerginlik, baş ağrıları gibi fiziksek belirtiler yaşayabilirsiniz. Minnet duygusunu geliştirip yaşanılan şeyi sevgiyle kabul etmelisiniz. Özellikle de duygusal olarak dengeli olmak zor olacağı için hayati kararlar vermemekte fayda var.

17 kasım Venüs, 18 kasımda merkür yay burcuna geçecek ve sizin 8. evinize hareket kazandıracaklar. Miras, nafaka, vergi borcu, gelir gider dengesi yapmak zorunda kalabilirsiniz. Zihinsel odağınız korkularınıza kayabilir. Bu dönemde yazmak iyi gelebilir.

Jüpiter balık burcuna dönüyor…

Jüpiter yarım bıraktığı işleri tamamlamak üzere balık burcuna sizin 11. evinize dönecek. Başka insanlar için neler yapabileceğinizi düşünebilir, vakıflar, dernekler aracılığıyla insanlara yardım etmek isteyebilirsiniz. Toplum için neler yapabileceğinizi sorgulayabilirsiniz. Sosyal çevreniz bu süreçte genişleyebilir, farklı çevrelerden bilgili, size rehberlik edebilecek dostlar edinebilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızdaki samimiyeti duygusal düzeyde ele alabilirsiniz.

Mars retrosunu hatırlayalım

31 Ekimde mars ikizler burcunda retro hareketine başladı. Mars rertrosu haritanızın 2. evinizde gerçekleşiyor. Maddi konular gündeme gelebilir, yok yere harcamalarda kaçınmanızı tavsiye ederim. Bütçeyi dengelemek zor olabilir, beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz! aldığınız sattığınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. Aynı zamanda burası öz değerle ilgili olduğu için kendinizi değersiz hissedebilirsiniz bu da sizi agresifleşebilir. Mars aynı zamanda sizin 12. evinizi ve 7. evinizi yönetiyor. Korkularınızla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. 2,5 yıl önce 12 evinizde gerçekleşen mars retrosu sizi bu konuda deneyimli kıldığı için daha kolay atlatabilirsiniz. Retro boyunca ruh ve fiziksel sağlığa dikkat etmeniz gerekebilir. Mars 2. evinizin yöneticisine olumlu açılar yapıyorsa (merkür) uzun süredir beklediğiniz ödemeyi alabilir, beklenmedik kazançlar elde edebilirsiniz. Ocağa kadar tüm ikili ilişkilerde zorlanabilirsiniz. Partnerinizle, müşterilerinizle, danışmanlık aldığınız kişilerle aranızda gerginlikler olabilir. Sakin kalmakta zorlanabileceğiniz için kendinizi meşgul edecek işlerin içinde olmak sahne arkasında projeler üretmekte fayda var.

Yay yeni ayı

24 Kasımda yay burcunun 1 dr gerçekleşecek yeni ayla derin bir nefes alıyoruz. Umut etmeye, gülümsemeye, ilahi adaletin verdiği içsel huzura erişiyoruz. Gelir gider dengesini sağlamanız kolaylaşabilir. Derin ve tutku dolu bir ilişkide var olabilirsiniz. Sağlık problemleriniz varsa küçük bir destekle çözümleyebilirsiniz. Korkularınızın üzerine giderek umudunuzu tazeleyebilirsiniz. Beklenmedik durumlar size verilmiş sadakam varmış dedirtebilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade