Aylık Boğa YorumuBoğaMart 2021 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Şubat 27, 20210
Boğa-Burcu

Sevgili boğalar ve yükselen boğalar,

Mart ayına balık stelyumunun 11. evinizdeki etkisiyle başlıyorsunuz. 11 ev sosyal çevreniz, kariyerin getirileri ve bunlara dair hayallerinizi içerir. Pandemili günlerde olmasaydık sosyalleşebileceğiniz, arkadaş çevrenizin genişleyeceğini söyleyebilirdim ancak biliyorsunuz ki yeni normalde sosyalleşme sosyal ağlar aracılığıyla devam ediyor. Dolayısıyla bir şekilde dernekler, vakıflar ve yeni grupların içine girebilirsiniz. Yeni romantik tanışmalar, cinsel bir çekim ve beraberinde gelebilecek idealize etme durumları söz konusu olabilir!

4 Marttan itibaren Transit mars haritanızın 2. evine girecek dolayısıyla parasal kazançlarınızı artırmak üzere yoğun çaba sarf etme, bunun için zihinsel bir aksiyon içinde olma. Kitap, eğitim vb. konular için para harcamanız söz konusu olabilir. Beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir. Neyse ki özellikle martın ikinci yarısında Satürn ile olumlu açıları sizin hızınızı birazcık olsun kesebilir. Böylece gelirinizi artırabilir, kariyerde beklenen sağlamlaşma adımlarını atabilirsiniz. Güneş ve ay burcunuz 5-8 derece arasındaysa, Uranüs Satürn karesinin getirileri sosyal statünüzde ki değişimin habercisi diğer taraftan siz boğalar bastınız zeminin sağlam olmasını istersiniz o nedenle kendinizi hayallere kapılmanız için durdurun dememe gerek yok sanıyorum.

Neptünyen Yeni Ay

13 Martta Balık yeni ayı sizin 11. evinizde gerçekleşecek şifa getiren bu yeni ay ekip çalışmaları yapmak, sosyal gruplarda yardımlaşma içerikli görevler almak. Yeni plan ve projeleri hayata geçirmek için fırsatlar sunabilir.

16 martta transit merkür de balık burcuna yine 11. evinizde seyahatine başlayacak balık stelyumuyla başladık demiştim aya! dolayısıyla bu dönemde kafa karışıklığı yaşatacak gelişmeler beklenmedik yanılsamalar, arkadaş çevresinden gelebilecek sorunlar söz konusu olabilir. Bu dönem hiç bir arkadaşınıza borç para vermenizi tavsiye etmem!

20 mart itibariyle ise artık Güneş koç burcuna geçecek, sizin 12. evinize hareket dolu mart ayının yorgunluğunu atmak içinize dönmek, yalnız kalmak ve spritüal çalışmalar yapmak için uygun bir zaman. Dedikodular biraz canınızı sıkabilir! Çok aldırış etmemeye o kişileri ayna tutmamaya bakın! 22 mart Venüs de güneşi yakalayarak koç burcuna geçecek. Aşkınızı kalbinize gömebilir, gizli saklı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bazen maksat bir şeyler oturana kadar saklama gerekliliğidir. Platonik aşklara karşı uyarmalıyım, balık stelyumu hepimizi yeterince hassaslaştırdı! İnziva, şifa ve sanat çalışmaları çok iyi gelecektir. Keza yaratıcılığınızın da epeyce artacağını söylemeliyim…

Terazi Dolunayı

28 Martta ise 6. evinizde terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay sizin günlük rutinlerinizi, sağlığınızı ve iş yaşamınızı etkileyecek. Dolunay venüsyen bir dolunay ve şironlada kavuşumda, şifa gibi gelebilir. Diğer taraftan 6-12 aksını harekete geçireceği için korkularınızı tetikleyebilir. Sağlığınızla ilgili özellikle böbrek ağrılarınız ortaya çıkabilir! Eğer yalnızsanız bu dönem birlikte çalıştığınız biriyle gizli bir ilişkinin içine girebilirsiniz yada sakladığınız bu ilişkinin açığa çıkması söz konusu olabilir. Dahası bu ilişkinin altında çıkar ilişkisinin olup olmadığı konusunda dikkatli olmalısınız!

En doğru yoruma ulaşmak için bireysel danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade