Aylık Kova YorumuKovaMart 2021 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Şubat 27, 20210
Kova-Burcu- (1)

Sevgili kova ve yükselen kovalar,

Mart ayına balık stelyumunun 2. ev finansal konular, maddi manevi değerlerle ilgili bir alandır dolayısıyla tüm dikkatiniz öz değeriniz ve parasal kaynakları artırmaya yönelik olabilir.

4 Marttan itibaren Transit mars 5. evinize girecek ve aşk yaşamınıza canlılık katacak, heyecan verici bir ilişki içine çekilebilir. Varsa çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Sevmek, sevilmek ilgi görmek isteyebilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar yapabilir, ayrıca eğlenmeye dair derin bir arzu duyabilirsiniz. Riski paralarla ilgileniyorsanız önümüzdeki süreçte özellikle ay sonunda adınıza güzel gelişmeler olabilir. Ayın ikinci yarısında merkür’ ün de balık burcuna geçmesiyle birlikte aşk yaşamınızda bir takım restleşmeler, lafın sözün sakınılmadan söylenmesi nedeniyle kırıcı durumlar söz konusu olabilir.

Neptünyen Yeni Ay

13 Martta 2. evinizdeki birikmenin en canlı zamanında bir yeni ay gerçekleşecek. Balık yeni ayı parasal kaynaklarını arttırmak adına yeni girişimler yapma fırsatı sunabilir. Diğer taraftan korku ve endişelerinizi açığa çıkarabilir, parasal kaynakların kontrolü, beklenen gelirin gecikmesi yada birikmiş bir para ile yapılacak yeni yatırımları söz önünde bulundurabilirsiniz. Yeni aya Neptün ve Venüs de balık burcunda eşlik edecek o nedenle büyük hallere kapılabilir, olmayacak bir şeye girişebilirsiniz. Nitekim yeni aya eşlik eden juno- ay düğümleri karesi hayal kırıklıklarına karşı uyarıyor! Özellikle öz değer kaybına neden olabilecek durumlara girmemek adına temkinli olmakta fayda var…

16 martta transit merkür de balık burcuna geçecek ve 2. evinizi şenlendirecek… Aklınız sahip olmak istediklerinizde kalabilir, kazancınızı artırmak üzere adımlar atmaya devam edebilirsiniz. Merkür balık burcunda daha sezgisel bir yol izlediği için mantığı ve analizi bir kenara bırakmamaya gayret etmelisiniz.

20 mart itibariyle ise artık Güneş koç burcuna geçecek yani 3. evinize, yakın akrabalarınız, kardeşleriniz, anlaşma ve sözleşmelerle ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Dikkatiniz daha çok sohbet etmek, insanlarla iletilim halinde olmaya dönük olabilir. 22 martta Venüs de güneşi yakalayarak koç burcuna geçecek sohbet muhabbette artış, kısa serhatlar yapabilirsiniz. Fikirleriniz güzel bir üslupla dile getirebilir, insanları ikna edebilirsiniz. Ay içinde Güneş ve ay kovalarda hem marstan hem de Venüs ve güneşten olumlu açılar alacağı için keyifli, neşeli hissedebilirler. Planların eyleme geçirilmesi için yeni fırsatları yakalayabilirler.

Terazi Dolunayı

28 Martta ise 9. evinizde terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay hayat felsefeniz, hayata bakış açınızda bir takım değişimlere neden olabilir. Yeni bir eğitim almak, uzun seyahatler yapmak, iletişim, haberleşme, okuma yazmaya dair arzularınızı artırabilir. Alanınızda yayınlar yapmak isteyebilirsiniz. Dolunayın yöneticisi Venüs de dolunaya karşıt yaptığı için bir takım sonlanmalara seyirci olabilirsiniz. Eğer yurt dışı ticaretle ilgileniyorsanız, yeni ticari girişimler gündeme gelebilir. Bu alan aynı zamanda eşin akrabalarıyla ilgili olduğu için bir takım restleşmelere gebe olduğunuzu söyleyebilirim. Dolunaylar bir süreci bitirir ve bir diğerini başlatır. Bu dönem mantık evliliğine dayalı ilişkileri gündeme getirebilir yada bu tarzda bir ilişkiyi mahkemeye taşıyabilir, devam eden mahkemeleriniz de sonuçlanma söz konusu olabilir.

En doğru yoruma ulaşmak için bireysel danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade