Aylık Oğlak YorumuOğlakMart 2021 & Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları

Şubat 27, 20210
Oğlak-Burcu-

Sevgili oğlaklar ve yükselen oğlaklar,

Mart ayına balık stelyumunu 3. evinizde ağırlıyorsunuz 3. ev iletişim, sözleşmeler, ticaret ve yakın seyahatle ilgili bir alandır.

4 Marttan itibaren Transit mars 6. evinize girecek dolayısıyla günlük rutinleriniz, sağlığınız, hizmet aldığınız konularla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. İş yaşamınızda hızlı çözüm üretmek istediğiniz hareketli bir dönem başlayacaktır. Özellikle martın ikinci yarısında ikili organlarınızla ilgilenmek, göz, eller, kollar gibi sağlık kontrolleriniz yaptırmanızı tavsiye ederim, ileride ortaya çıkabilecek bir sağlık sorunun başlangıç haberleri olabilir.

Neptünyen Yeni Ay

13 Martta Balık burcunda 3. evinizde bir yeni ay gerçekleşecek bu da İletişim trafiğinizin artmasına, kardeşler, yakın akrabalar ve yakın çevrenizle ilgili olayların gündeminize düşmesine neden olabilir. Yeni bir anlaşma ve sözleşme yapmak isteyebilirsiniz eğer ticari faaliyetleriniz varsa bu dönemde özellikle büyük hedef ve hayaller kurabilirsiniz, elbette tüm şartların olgunlaştığına inanıyorsanız dikkatli olmak şartıyla yeni adımlar atabilirsiniz ancak yeni ayın Neptünyen etkisi sizin fazla hayalci ve ütopik olmanıza neden olabilir. Bu alandaki gelişmelere kendinizi aşırı düzeyde adayabilir ve olumsuz anlamda kurban psikolojisi içine girebilirsiniz. Nihayetinde yeni ay juno- ay düğümleri karesi hayal kırıklıklarına karşı uyarıyor!

16 martta transit merkür de balık burcuna geçecek yani 3. evinizde seyahatine başlayacak. Dolayısıyla bu dönemde kafa karışıklığı yaşatacak gelişmeler beklenmedik yanılsamalar söz konusu olabilir. Sert söylemlerden kaçınmanızı tavsiye ederim. Özellikle ayın sonuna doğru gerçekleşecek merkür mars karesi ağzınızdan çıkanı kulaklarınızın duymadığı bir öfke nöbetine dönebilir. Yakınlarınızda aranız bozulsun istemiyorsanız sakin kalmalısınız!

20 mart itibariyle ise artık Güneş koç burcuna geçecek bu alan sizin 4. evinize geçecek gündeminiz özellikle aile, ev ve ebeveynleriniz olacak. Evde bir takım düzenlemeler yapmak, taşınmak, evinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Aile büyükleriyle birlikle bir şeyler yapmayı arzulayabilirsiniz. 22 mart Venüs de güneşin arkasına koç burcuna geçecek dolayısıyla aile ilişkilerinde sorunlar varsa çözmek isteyebilirsiniz, ortam biraz olsun yumuşayabilir.

Terazi Dolunayı

28 Martta ise 10. evinizde terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunaylar bir sürecin biterek yeni bir sürecin başlamasına işaret eder. Haliyle iş ve kariyer yaşamınızda bir takım sonlanmalara gidebilirsiniz. Dolunayın teması gereği, kötü giden ilişkileri sonlandırarak ev, şehir değişikliği yapmayı isteyebilirsiniz. Kimi yükselen oğlaklar için partnerle ciddi adımlar atma ve bu nedenle değişikliğe gitme durumları olabilir. Venüs ün de koç burcundaki pozisyonunu göze alarak içine gireceğiniz ilişkinin bir çıkar ilişkisi olup olmasını gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

En doğru yoruma ulaşmak için bireysel danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade