Aylık Yay YorumuYayMart 2021 & Yay ve Yükselen Yay Burçları

Şubat 27, 20212
Yay-Burcu-

Sevgili yaylar ve yükselen yaylar,

Mart ayına balık stelyumunu 4. evinizde ağırlıyorsunuz 4. ev aile, kökler ve evinizle ilişkili konularını gündeminizde tutacaktır.

4 Marttan itibaren Transit mars 7. evinize girecek dolayısıyla ikili ilişkilerinizde hareketli günleri başlatacak. Partneriniz yada ortaklarınız da aranızda sözel sertleşmeler, ani çıkışlar söz konusu olabilir bu nedenle sakin kalmaya özel olarak gayret etmelisiniz. Özellikle güneş ve ay yaylar marsın geçişini karşılarında olacakları için hızlı hareket edebilir, aksayan işleri hızla çözmek isteyebilirsiniz. Özellikle martın ikinci yarısında Satürn ile olumlu açıları sizin hızınızı birazcık olsun kesebilir, birliktelikte ciddi adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Neptünyen Yeni Ay

13 Martta Balık burcunda 4. evinizde yeni ay gerçekleşecek buda ev, aile, kökler vb konularda da bir takım hareketlilikler getirebilir. Ebeveynlerle ve evliyseniz eşinizle olan ilişkilerinizi gözden geçirebilir, romantik yeni adımlar atabilirsiniz. Toplumsal statünüzü değiştirecek yeni plan ve projeleri hayata geçirmek için fırsatlar bulabilirsiniz. Kariyerinizde bir takım gelişmeler olabileceği için fazla hayalci olmamıza neden olabilir, kendinizi bu temalara aşırı düzeyde adayabilir ve olumsuz anlamda kurban psikolojisi içine girebilirsiniz. Nihayetinde yeni ay juno- ay düğümleri karesi hayal kırıklıklarına karşı uyarıyor!

16 martta transit merkür de balık burcuna geçecek yani 4. evinizde seyahatine başlayacak. Dolayısıyla bu dönemde kafa karışıklığı yaşatacak gelişmeler beklenmedik yanılsamalar söz konusu olabilir. Sert söylemlerden kaçınmanızı tavsiye ederim.

20 mart itibariyle ise artık Güneş koç burcuna geçecek, gündeminiz özellikle flörtleriniz, heyecan verici ilişkiler olabilir. Çocuk sahibi bir yükselen yaysanız ilginiz çocuklarınız olabilir. 22 mart Venüs de güneşi yakalayarak koç burcuna geçecek heyecan verici yeni bir ilişkiye başlamak isteyebilirsiniz. Özellikle belirtmeliyim ki bu ilişkinin altında çıkar olup olmadığına dikkat etmelisiniz… Venüs’ ün ve güneşin koç burcuna geçmesi özellikle güneş ve ay yay burcu olanlar için parlayacağınız keyifli hissedeceğiniz bir ay başlamış olacak.

Terazi Dolunayı

28 Martta ise 11. evinizde terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay sosyal yaşamınızda bir sürecin biterek yeni bir sürecin başlamasını sağlayacaktır. Arkadaş çevrenizde değişebilir, yeni çevrelere dahil olabilir, kariyerinizin getirileriyle ilgilenebilirsiniz. Süregelen ilişkinizde ciddi adımlar atmak isteyebilirsiniz. İyi gitmeyen bazı ilişkiler, karşılıklı yaralama ve yaralanmaya gidebilir.

En doğru yoruma ulaşmak için bireysel danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

2 comments

 • Selma can

  Şubat 28, 2021 at 10:15 am

  Hep 4. Ev hep aile çocuk 😂 sert söylemler agzımızı açmaya korkar olduk yanlış bişey söyleyeceğiz diye. Aşk ve karıyere gelince o zaten bende yok

  Reply

  • Özlem Somuncu

   Şubat 28, 2021 at 2:36 pm

   Haklısınız Selma hanım ancak bende korkmanız için değil önlem almanız için yazıyorum. Sevgiler

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade