Aylik Terazi YorumuTeraziMart 2021 & Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Şubat 27, 20210
Terazi-Burcu-

Sevgili Teraziler ve yükselen teraziler,

Mart ayına balık stelyumunun 6. evinizdeki etkisiyle başlıyorsunuz. 6 ev sağlığımız, günlük rutinlerimiz, iş yaşamımız, hizmet aldığımız konularla ilişkilidir. Bu ay rutinleriniz düzenlemek, sağlığınızla ilgilenmek, beslenme düzeninizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi ya iş çevrenizi düzenlemek, değiştirmeye dair arzularınız artabilir. Siz teraziler estetik görünmeyi önemsersiniz, bakım yapmak, kendinizle uğraşma işini çok abartmamaya gayret etmelisiniz.

4 Marttan itibaren Transit mars haritanızın 9. evine girecek, bir şeyler öğrenmek, hayata farklı bir yerden bakabilmek adına hızlanabilirsiniz. Uzun yolculuklar, yurt dışı seyahatler yapmayı planlayabilirsiniz. Eğer evliyseniz eşinizin yakınlarıyla aranızda bir takım çatışmalar söz konusu olabilir. Özellikle ay sonunda sakin kalmaya ağzınızdan çıkanları kontrol etmeye gayret etmelisiniz. Uzun bir süredir süregelen sorunları çözmek için duyarlı adımlar atılabilir.

Neptünyen Yeni Ay

13 Marttaki Balık yeni ayı 6. evinizde gerçekleşecek bu da 6-12 aksını harekete geçireceği için hayatınızdaki toksik şeylerden arınmak için fırsatlar sunacak, astlarınızla ilişkilerinizde bir takım gerginlikler olabilir. Orak iş yapan biriyseniz yeni ayın juno ve ay düğümleri karesi sizin bu işte bazı sonlanmalara gitmenize neden olabilir. Duygusallaşabilirsiniz ve özellikle sağlığınıza dikkat etmenizi gerekebilir. Yeni ay aynı zamanda size şifada getirecektir. Bu dönemde fedakarlık yapmak, yardımda bulunmak çok iyi gelecektir. Evcil hayvan edinmeye karar verebilir yada hayvanlara yardım etmek isteyebilirsiniz. Hiç bir şey yapamıyorsanız kapıya bir kap mama koymak bile büyük bir şey…

Güneş ve ay terazi burcu olanlar ise marsın da ikizler burcuna geçmesiyle Satürn ve jüpiterden de destek alarak gerçekleştirmek istedikleri projeler için eyleme geçebilirler. Atılan adımlar sağlam ve düşünülmüş bir adım olmasına gayret etmelisiniz zira 16 martta transit Merkür de balık burcuna geçecek. Merkür balık burcundayken akılcı olmaktan daha çok sezgisel oluruz. Sezgilerinize güvenmeyi de ihmal etmeden mantıktan uzaklaşmamaya gayret etmelisiniz. Bu dönemde her duyduğunuza inanmamakta fayda var!

20 mart itibariyle ise artık Güneş sizin koç burcuna geçecek ve koç sizin 7. eviniz. Her türlü ikili ilişki içinde parlamak istediğiniz bir evreye geçebilirsiniz. Evliliğiniz, eşinizle olan ilişkiniz odak noktanız olmaya başlayabilir, yalnızsanız bu dönem Venüs ün de güneşe eşlik etmesiyle birlikte heyecan verici hızlı bir ilişkinin içine girebilirsiniz. Süregelen ilişkinizde evlilik konuşulmaya başlayabilir ancak bu dönemde ayağınızı gazdan biraz çekmekte fayda var. Venüs ün pozisyonu itibariyle çıkar ilişkileri olabileceğiniz söylemeliyim.

Terazi Dolunayı

Ay sonunda 28 Martta 1. evinizde terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunay sizin için önemli bir dolunay özellikle güneş ve ay burcu 5-11 derece olan terazi burçları dolunayın etkisini en net yaşayacak olanlar. Bu dolunay sizin istek ve arzularınız kendisini ortaya koyma biçiminizde bir takım yeni kararlar almanıza neden olabilir. Her türlü ikili ilişkide keskin tavırlar ortaya koyabilirsiniz. Bazı sonlanma ve beraberinde yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır. Dolunay venüsyen bir dolunay olacak ev şironla da kavuşumda, şifalanmak ve yaralanmak arasında ince bir yerdesiniz…

En doğru yoruma ulaşmak için bireysel danışmanlık almanızı tavsiye ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade