AkrepAylık Akrep YorumuMart 2023 & Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Şubat 26, 20230
burçlar

Merhaba yükselen akrep ve akrep burçları

Mart ayı gezegen hareketelerinin oldukça yoğun olduğu bir ay!

7 Mart başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 11. evinizde gerçekleşecek. Sosyal çevreniz genişleyebilir, yeni insanlarla tanışabilir, süregelen arkadaşlarınız arasında bir eleme yapabilirsiniz. Uzun süredir sizi yoran, acımasız eleştirilerde bulunan toksik ortamları terk etmeyi seçebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden biri için maddi bir harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa üslubunuz biraz sertleşebilir. Eleştirilerin sizi yormasına izin vermeyin!

Satürn balık burcunda

7 martta 2026 yılına kadar 5. evinizde seyahat edecek olan Satürn balık burcuna geçiyor. Satürn balık burcu geçişiyle ilgili detayları “zamanın efendisi, zamansız burçta!” yazımda okuyabilirsiniz. Satürn’ün 5. ev seyri aşk ve ilişkileri yapılandıracak bir sürecin başında olduğunuzu gösteriyor. Süregelen ilişkiniz Jüpiter’in konumuna göre zora girebilir. Uzun süren bir ilişki kapınızı çalabilir. Çocuk yapmaya karar verebilir, bunun sorumluğu altında bir miktar yorulabilirsiniz. Hayattan keyif aldığınız konular baştan sona değişebilir, artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak! güldüğünüz şeyler bile değişebilir. Siz 16 aralık 1964- 17 eylül 1964 veya 24 Ocak 1994- 7 Nisan 1996 doğumlu bir akrepseniz; Satürn döngünüz gelmiş demektir. Sizin için hassas ve zorlayıcı bir dönem başlıyor. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim videoma göz atmayı unutmayın!

21 Mart koç yeni ayı

Yeni ay haritanızın 6. evinde gerçekleşiyor. 0 derecede gerçekleşen yeni ay iş yaşamınızda ileriye dönük adım atma fırsatı yaratabilir. Diğer taraftan yeni ay dolunay kadar marsiyen olduğu için, sağlığınızla ilgili konular biraz keyif kaçırabilir. Bir evcil hayvan edinebilirsiniz, evcil hayvanınızla ilgilenebilirsiniz! Gündelik rutinlerinizin yoğunluğu sizi biraz gerginleştirebilir. Hızlı karar almamanızda fayda var. Beslenme biçiminizde değişiklik yapmak istiyor olabilirsiniz. Nisan ayındaki dolunaya hazırlanın!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade