Aylik Terazi YorumuTeraziMart 2023 & Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

Şubat 26, 20230
burçlar

Merhaba yükselen teraziler ve terazi burçları

Mart ayı gezegen hareketlerinin oldukça yoğun olduğu bir ay!

7 Mart başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 12. evinizde olacağı için yalnız kalma ihtiyacınızın artacağı bir aydasınız. Bu süreçte rüyalarınız renklenebilir! gereksiz korkulara kapılabilirsiniz. Kendinize çok yüklenmeden, önce koşulsuzca kendinizi severek şifalanma fırsatı olabilir. Meditasyon, şifa çalışmaları akışta kalmanızı kolaylaştırabilir. Uzun bir süredir 9. evinizde seyahat eden mars bu dolunaya kare açı yapacağı için. Uzaktan akrabalarınızla ilgili konular, eğitim, hukuki meseleler beklenmedik gündemler yaratabilir.

Satürn balık burcunda

7 martta 2026 yılına kadar 6. evinizde seyahat edecek olan Satürn balık burcuna geçiyor. Satürn balık burcu geçişiyle ilgili detayları “zamanın efendisi, zamansız burçta!” yazımda okuyabilirsiniz. Satürn’ün 6. ev seyri iş rutinlerinizde yoğunluğu toparlamakta zorlanmanıza neden olabilir. Önümüzdeki süreçte iş ve çalışma koşullarınızı iyileştirmek isteyebilirsiniz, sorumluklarınız artabilir. Ayrıca sağlığınıza özen gösterebilir, beslenme biçiminizi baştan yapılandırabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizi gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz, birlikte çalıştığınız kişilerin üzerinizde bir otorite olmaya çalışmaları keyfinizi kaçırabilir. Siz 16 aralık 1964- 17 eylül 1964 veya 24 Ocak 1994- 7 Nisan 1996 doğumlu bir teraziyseniz; Satürn döngünüz gelmiş demektir. Sizin için hassas ve zorlayıcı bir dönem başlıyor. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim videoma göz atmayı unutmayın!

21 Mart koç yeni ayı

İlişkiler alanınızda gerçekleşen bu yeni ay ikili ilişkilerde yeni başlangıçlar getirebilir. Süregelen ilişkinizde bebek adımlar atabilirsiniz. Diğer taraftan yeni ay dolunay kadar marsiyen o nedenle sert bir üslup edinebilirsiniz. Partnerinizle aranızda çatışma ve kavgalar olabilir. Sözlerin keskin ve yaralayıcı yanlarıyla yüzleşmek rahatsız edici olsa da sorunları görmezden gelmek ve susmak size bir şey kazandırmayacaktır. Ortak projeler için yeni vizyonlar geliştirebilirsiniz.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade