Aylık Yay YorumuYayMart 2023 & Yay ve Yükselen Yay Burçları

Şubat 26, 20230
burçlar

Merhaba yükselen yaylar ve yay burçları

Mart ayı gezegen hareketlerinin oldukça yoğun olduğu bir ay!

7 Mart başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 10. evinizde gerçekleşeceği için bir süredir ertelediğiniz anlaşma ve sözleşmeleri imzalama vakti gelmiş gibi görünüyor. Profesyonel adımlar atmak, içinde bulunduğunuz pozisyonun değişimi, bazılarınız için işten ayrılma yeni bir yolculuğun başlaması söz konusuyken bazılarınız için iş yoğunluğu artabilir. Marsa kare yapan dolunay gergin enerjiler barındırıyor, hızlı kararlar almamanızı tavsiye ederim. Dolunay enerjisi katı ve kusursuzluk arayışına sürükleyebilir, çok söylenip dırdır yaptırabilir. Eviniz ve ebeveynlerinizle ilişkinizde dikkatli olmalısınız. İletişimde sakin kalabilmek bu dönemde çok önemli!

Satürn balık burcunda

7 martta 2026 yılına kadar 4. evinizde seyahat edecek olan Satürn balık burcuna geçiyor. Satürn balık burcu geçişiyle ilgili detayları “zamanın efendisi, zamansız burçta!” yazımda okuyabilirsiniz. Satürn’ün 4. ev seyri ailenizle ilgili konularda sizi zorlayabilir. Ebeveynlerinizle ilişkileriniz bozulabilir veya onların hayatındaki bazı özel durumlar sizin gündeminizi meşgul edebilir. Anne ve babanız veya aile büyükleriniz sağlıklarına özellikle dikkat etmeliler. Ev değiştirmek, almak satmak, kariyerinizde bazı yapılandırmalara gitmek isteyebilirsiniz. Satürn 4 ev geçişleri kolay değildir bu nedenle haritanıza özel danışmanlık almanızı tavsiye ederim. Siz 16 aralık 1964- 17 eylül 1964 veya 24 Ocak 1994- 7 Nisan 1996 doğumlu bir akrepseniz; Satürn döngünüz gelmiş demektir. Sizin için hassas ve zorlayıcı bir dönem başlıyor. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim videoma göz atmayı unutmayın!

21 Mart koç yeni ayı

Yeni ay haritanızın 5. evinde gerçekleşiyor. Aşk yaşamınızda yeni heyecan verici gelişmeler olabilir. Diğer taraftan en az ayın başındaki dolunay kadar marsiyen olan yeni ay ilişkilerinizde gerginliğe neden olabilir. Ani bir kararla ilişkinizi sonlandırabilirsiniz! Çocuk yapmak isteyenler için şanslı bir dönem olabilir. Eğer borsa ve dijital paralarla ilgileniyorsanız dikkatli olmalısınız! Güneş yaylar ise dolunaydan oldukça olumlu açılar alacağı için hayatlarında pozitif gelişmeler yaşayabilirler.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade