Aylık İkizler YorumuİkizlerMart 2023 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Şubat 26, 20230
burçlar

Merhaba yükselen ikizler ve ikizler burçları

Mart ayı gezegen hareketlerinin oldukça yoğun olduğu bir ay!

7 Mart Başak Dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 4 evinizde, aile, kökler, ebeveynler ile ilişkileriniz de yeni gündemler olabilir. Taşınma, ev alma, evlenme, boşanma kararı verebilirsiniz. Dolunay sonlanma enerjisi barındırıyor, diğer taraftan oldukça marsiyen. Haliyle aile içinde sesler yükselebilir. Ebeveynlerinizle ilgili bir konu sizi meşgul edebilir. Uzun bir süredir mars sizin burcunuzda ekimden bu yana da sizi çok zorladı. Neyse ki son dönemeçtesiniz! Gündeminizin yoğunluğu fiziksel sağlığınızı zorluyor olabilir.

Satürn balık burcunda

7 martta 2026 yılına kadar 10. evinizde seyahat edecek olan Satürn balık burcuna geçiyor. Satürn balık burcu geçişiyle ilgili detayları “zamanın efendisi, zamansız burçta!” yazımda okuyabilirsiniz. Satürn 2,5 yıldan bu yana sizin 9. evinizdeydi, dünya görüşünüzü, inandığınız şeyleri sorgulattı. Bu yolculuğun sonunda artık siz eski siz değilsiniz! Önümüzdeki 2,5 yıl boyunca kendinize yeni bir kariyer inşa etmeye başlayabilirsiniz. Satürn sizi bu alanda sınayabilir, belki de kendinize yeni bir kariyer alanı yaratabilmeniz adına sizi mevcut işinizde zor durumlar söz konusu olabilir. Toplum önünde nerede durduğunuz önem kazanacaktır. Evli mi? anne mi? bekar mı? müdür mü? sizi nasıl tanıyorlar? bu konuyu baştan ele alma zamanı! Şehir değiştirmek, aile büyüklerinin sağlığıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle siz 16 aralık 1964- 17 eylül 1964 veya 24 Ocak 1994- 7 Nisan 1996 doğumlu bir ikizler burcuysanız Satürn döngünüz gelmiş demektir. Sizin için özellikle hassas ve zorlayıcı bir dönem! Satürn balık seyri sizi zorla yola çıkarak bir seyir olabilir. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim videoma göz atmayı unutmayın!

21 Mart Koç yeni ayı

Yeni ay haritanızın 11. evinde olacak. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve ilişkilerinizde keyfinizi kaçıracak durumlar olabilir. En az Dolunay kadar sert etkileşimlere sahip bir yeni ay deneyimleyeceğiz. Kendinizi nasıl ifade ettiğiniz, sanat ve yaratıcı işler gündeminizi meşgul edebilir. Çocuklarınızla ilgilenebilir, dikkatinizi onların ihtiyaçlarına yöneltebilirsiniz. Çocuklarınız, flörtünüz veya keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Eğer borsa ve riskli konularla ilgileniyorsanız dikkatli olmalısınız! 0 derecede yeni ay size yeni başlangıçlar sunabilir.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade