Aylık Kova YorumuKovaMart 2023 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Şubat 26, 20230
burçlar

Merhaba yükselen kova ve kova burçları

Mart ayı gezegen hareketlerinin oldukça yoğun olduğu bir ay!

7 Mart başak dolunayı

Başak burcunda dolunay sizin 8. evinizde gerçekleşecek, borçlar, gelir ve giderlerinizi gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Eğer evliyseniz eşin kaynakları, nafaka, miras, borçlar gibi konularla ilgili bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Okült ve gizemli konulara ilginiz artabilir! İçsel korkularınız artabilir, kuruntu yapabilirsiniz, dolunay enerjisi size öz değerinizi sorgulatabilir. Sağlığınızla ilgili bir konu sizi endişeye sürükleyebilir ancak sakin ve akışta kalmak size iyi gelecektir. Diğer taraftan belki de fiziksel görünümünüzle ilgili bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz, belki botox ve estetik gerektiren konular küçük operasyonları gündeme getirebilir.

Satürn balık burcunda

7 martta 2026 yılına kadar 2. evinizde seyahat edecek olan satürn balık burcuna geçiyor. Satürn balık burcu geçişiyle ilgili detayları “zamanın efendisi, zamansız burçta!” yazımda okuyabilirsiniz. 2,5 yıl süren özel bir döngüye başlıyor. Siz de böylelikle derin bir nefes almaya başlıyorsunuz. Satürn’ün 2. ev seyri maddi açıdan sınavlar getirebilir. Para kazanmanın çeşitli yollarını deneyebilir, yeni girişimler yapabilirsiniz. Ancak ne olursa olsun bu sürecin kolay ilerlemeyeceğini söylemeliyim. Maddi açıdan harcamalarınız artabilir veya var olan gelirinizden birikim yapmak isteyebilirsiniz. Bu süreç size öz değerinizi sorgulatabilir! Siz 16 aralık 1964- 17 eylül 1964 veya 24 Ocak 1994- 7 Nisan 1996 doğumlu bir akrepseniz; satürn döngünüz gelmiş demektir. Sizin için hassas ve zorlayıcı bir dönem başlıyor. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim videoma göz atmayı unutmayın!

21 Mart koç yeni ayı

Yeni ay haritanızın 3. evinde gerçekleşiyor. En az dolunay kadar marsiyen olan bu yeni ayda hızla parlamaya müsaitsiniz. Aniden yükselebilir, kızgınlıktan söylediklerinizi kulağınız duymayabilir. Kardeşleriniz, akrabalarınız yada komşularınızla aranızda gerginlikler olabilir. Yine de 0 derecede olan yeni ay ticaret, eğitim, araç alma gibi konularda size cesaret verebilir. Araç almak isteyebilirsiniz! Ticaretle ilgileniyorsanız bu dönem iş temponuz artabilir. Güneş kovalarsa dolunaydan olumlu açılar alacağı için bir otorite desteği ile şanslı bir dolunay yaşayabilirler.

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade