AslanAylık Aslan YorumuMayıs 2021 & Aslan ve Yükselen Aslan Burçları

Nisan 30, 20210
Aslan

Sevgili aslan ve yükselen aslan burçları,

Nisan ayı sizin için hayatı sorguladığınız, yakın çevrenizle ilgilendiğiniz bir aydı. Ayı da 27 Nisan da 4. evinizde gerçekleşen dolunayla kapattınız. Dolunayın etkileri önümüzdeki yeni aya kadar devam edecek bu nedenle dilerseniz mart ayı yazıma göz gezdirebilirsiniz.

3 mayısta ikizler burcuna geçmeye hazırlanan Merkür Jüpiter ile kare açı yapacak. Etkileri bir hafta devam edecek. Bu etkileşim ilişkilerinizde olayların büyümesi tepkilerin abartılı olmasına neden olabilir. Küçük bir sorun kocaman bir yumağa dönebilir. Kariyerinizle ilişkilerinizi dengelemek için özel çaba sarf edebilirsiniz.

5 Mayısta Merkür ikizler burcuna yani sizin 11. evinize giriş yapacak. Sosyal çevreniz, sosyal gruplar içinde aktif rol almak isteyebilirsiniz. Yeni hedefler belirleyebilir, kariyere dair hayaller kurabilirsiniz. 30 Mayıs itibariyle yine burada retro yapacak olan Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. 9- 13 mayıs haftası hayallerinizi yapılandıracak adımlar atabilirsiniz. Merkür sizin aynı zamanda 2. evinizi de yönettiği için özellikle Merkür retrosu boyunca ötelediğiniz ödemelerle uğraşabilir, maddi kaynaklarınızı artırabilirsiniz. Merkür retro hareketine başlamadan iş anlaşmaları ve sözleşmelerinizi yapmanızı tavsiye ederim. Gölge etkileri 15 Mayıs itibariyle başlayacak ay boyunca yaşanabilecek iletişim sorunları, çözülmemiş meselelerin yeniden gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Diğer detaylar için merkür retrosu yazıma göz gezdirebilirsiniz.

9 mayısta Venüs de ikizler burcuna geçecek. Merkür’le aynı alanı şenlendiriyor olacak Venüs’ün de 11. evinize girmesi sosyal çevrenizden bir ilişkilerinizde bir samimiyet ve sevgi dilini hakim kılabilir. Yardım projeleri içinde rol alabilir, insanlarla iletişiminizi artırabilirsiniz. Diğer taraftan 10-12 Mayıs Şiron Mars karesi netleşecek, destekleyici açılara rağmen duygularınızı içinize atabilir, baş ağrıları yaşayabilirsiniz.

11 Mayıs Boğa Yeni Ayı

Boğa yeni ayın sizin 10. evinizde gerçekleşecek, sürpriz tanışmalar ve beklenmedik ilişkiler, maddi yatırımlar yapabilirsiniz. Toplum önünde görünürlüğünüzü, profesyonelliğinizi sergileyeceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yöneticiniz, otorite konumunda kişilerle ilişkilerimiz ön plana çıkabilir. Bazı yükselen aslanlar için bir süreci kapatıp yenisine başlama söz konusu olabilir.

14 Mayıs 2021 Jüpiter Balık burcuna geçiyor.

Jüpiter burada 29 temmuza kadar kalacak sonra kova burcuna geçip yıl sonunda dönmemek üzere balık burcuna geçecek. Bu nedenle seneye sizi nelerin beklediğine dair ufak bir fragman izleyeceksiniz. Özellikle doğum haritanızda jüpiterin bulunduğu ev konularında içinize döneceğiniz, ruhsal olarak kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz, spritüel konularla ilgileneceğiniz bir süreç olacaktır. İnsanlara yardım etmek isteyebilir, duygusal davranışlar sergileyebilirsiniz. Balık sizin 8. eviniz, önümüzdeki yılın gündemine dair ipuçları verecek bir kaç ayı deneyimleyeceksiniz.

Kaynaklarımızı düzenleme, eşten ortaktan gelen geliri gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Borçlar krediler, nafaka ve miras konuları gündeme gelebilir. Beklenmedik bir borçla birlikte alacağınızda elinize ulaşabilir. Ertelenen sağlık operasyonlarınızla ilgilenebilirsiniz. Özellikle 18 -19 Mayısta kesinleşecek olan kuzey ay düğümü etkileşimi ve aynı anda satürn ile üçgen açısı kaynakların toparlanmasında fırsatlar yaratabilir. 18-20 Mayıs Satürn Venüs üçgeni derinleşme ve içsel bir uyanış sağlayabilir. Bir sağlık probleminiz varsa bu dönem alternatif şifa yöntemlerini deneyebilirsiniz.

26 Mayıs Yay Burcunda Ay Tutulması

Yılın ilk tutulmasıyla birlikte kadersel etkilerin hayatımıza dokunacağı bir süreç başlıyor. Tutulmalar hepimizin başını gökyüzüne dikkatle çevirdiği muhteşem doğa olaylarıdır. Coğrafi olarak önemli olduğu kadar astrolojik olarak da kadersel etkiler barındırırlar. Gücü birkaç kat artırılmış Yeni Ay ve Dolunay etkinlikleri olarak düşünülebilir. Tutulma haritamızda nerede gerçekleşiyorsa o alana bir çentik atılır ve transitler geldiğinde olaylar bir bir gerçekleşmeye başlar. Tutulmaların etkisini ortalama bir ay öncesinde almaya başladık bile söylediğim şeyler hayatınızda gerçekleşmiş bile olabilir.

Yay burcu sizin 5. eviniz bu yıl siz tüm tutulmaları 5- 11 aksında alıyorsunuz. Bir süredir zaten gündeminiz bu konularla ilgilidir Aşka ve cinselliğe dair beklentiniz, flörtler, çocuklarınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar yapabilir, yeni bir sosyal çevreye girebilirsiniz. Çocuk bekleyen yükselen aslanlar için güzel haberler gelebilir.

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ozlemsomuncu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373