Aylık Oğlak YorumuOğlakMayıs 2021 & Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları

Mayıs 1, 20210
Oğlak

Sevgili oğlaklar ve yükselen oğlak burçları,

Nisan ayı sizin için kariyerinize odaklandığınız yeni projeleri planladığınız bir aydı. Ayı da 27 Nisan da 11. evinizde gerçekleşen dolunayla kapattınız. Dolunayın etkileri önümüzdeki yeni aya kadar devam edecek bu nedenle dilerseniz mart ayı yazıma göz gezdirebilirsiniz.

3 mayısta ikizler burcuna geçmeye hazırlanan Merkür Jüpiter ile kare açı yapacak. Etkileri bir hafta devam edecek. Bu etkileşim sizin günlük rutinlerinizde iş yoğunluğunuzun artmasına, beklenmedik harcamaların ortaya çıkmasına neden olabilir. Küçük bir masraf olarak gördüğünüz büyük bir harcamaya dönüşebilir.

5 Mayısta Merkür ikizler burcuna yani sizin 6. evinize giriş yapacak. Dolayısıyla zihinsel odağınız sağlığınıza, iş yaşamınıza, rutinlerinize ve evcil hayranınıza yönelebilir. 30 Mayıs itibariyle yine burada retro yapacak olan Merkür bu bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze getirebilir. Bu nedenle bu süreci bir kenara not almakta fayda var. 9- 13 mayıs haftası iş yaşamınızda aldığınız kararlar için cesur adımlar atabilirsiniz. Merkür sizin aynı zamanda 9. evinizi de yönettiği için özellikle Merkür retrosu boyunca eğitim, dış ticaret, uzak akrabalarla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Merkür retro hareketine başlamadan iş anlaşmaları ve sözleşmelerinizi yapmanızı tavsiye ederim. Gölge etkileri 15 Mayıs itibariyle başlayacak ay boyunca yaşanabilecek iletişim sorunları, çözülmemiş meselelerin yeniden gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Diğer detaylar için Merkür retrosu yazıma göz gezdirebilirsiniz.

9 mayısta venüs de ikizler burcuna geçecek. Merkür’le aynı alanı şenlendiriyor olacak Venüs’ün de 6. evinize girmesiyle küçük detaylara takılmaya başlayabilirsiniz, zaman zaman kendinizi ve başkalarını eleştirmekte ölçüyü kaçırmamaya dikkat etmelisiniz. Diğer taraftan 10-12 Mayıs Şiron Mars karesi netleşecek, destekleyici açılara rağmen aile içinde gerginliklere bağlı stres yaratabilir. Ebeveynlerle ilişkilerinizde içinizde tuttuğunuz duygularınız ani ve dürtüsel tepkilerle açığa çıkabilir.

11 Mayıs Boğa Yeni Ayı

Boğa yeni ayın sizin 5. evinizde gerçekleşecek, bu alan flörtler, hayattan keyif aldığınız konular ve çocuklarınızla ilgili mevzularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar için güçlü yeni bir başlangıca işaret ediyor. Yeni ayın juno ile açısı ani tanışma ve başlangıçlara işaret ediyor.

14 Mayıs 2021 Jüpiter Balık burcuna geçiyor

Jüpiter burada 29 temmuza kadar kalacak sonra kova burcuna geçip yıl sonunda dönmemek üzere balık burcuna geçecek. Bu nedenle seneye sizi nelerin beklediğine dair ufak bir fragman izleyeceksiniz. Özellikle doğum haritanızda Jüpiter in bulunduğu ev konularında içinize döneceğiniz, ruhsal olarak kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz, spritüal konularla ilgileneceğiniz bir süreç olacaktır. İnsanlara yardım etmek isteyebilir, duygusal davranışlar sergileyebilirsiniz. Balık sizin 3. eviniz, önümüzdeki yılın gündemine dair ipuçları verecek bir kaç ayı deneyimleyeceksiniz. Eğitim, iletişim kurma biçiminiz, ticaret, kardeş ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde akışta ve kolaylaştırıcı enerjiler hakim olacak. Özellikle 18 -19 Mayısta kesinleşecek olan kuzey ay düğümü etkileşimi ve aynı anda Satürn ile üçgen açısı hayatınızda sizi ileri taşıyacak, hedefler belirlemenize, yeni anlaşma ve sözleşmelere fırsatlar yaratabilir. 18-20 Mayıs Satürn Venüs üçgeni kaynaklarınızı artırmak, maddi fırsatlar, sağlığınızla ilgili güzel gelişmelere haberci!

26 Mayıs Yay Burcunda Ay Tutulması

Yılın ilk tutulmasıyla birlikte kadersel etkilerin hayatımıza dokunacağı bir süreç başlıyor. Tutulmalar hepimizin başını gökyüzüne dikkatle çevirdiği muhteşem doğa olaylarıdır. Coğrafi olarak önemli olduğu kadar astrolojik olarak da kadersel etkiler barındırırlar. Gücü birkaç kat artırılmış Yeni Ay ve Dolunay etkinlikleri olarak düşünülebilir. Tutulma haritamızda nerede gerçekleşiyorsa o alana bir çentik atılır ve transitler geldiğinde olaylar bir bir gerçekleşmeye başlar. Tutulmaların etkisini ortalama bir ay öncesinde almaya başladık bile söylediğim şeyler hayatınızda gerçekleşmiş bile olabilir.

Yay burcu sizin 12. eviniz bu yıl siz tüm tutulmaları 6- 12 aksında alıyorsunuz. Bir süredir zaten gündeminiz bu alanla ilgili. Bilinçdışı konular, yaratıcı çalışmalar, spritüal konular, gündelik rutinleriniz, iş yaşamınızda astlarınızla ilişkilerinizle ilgilenebilirsiniz. çalışma koşullarımızı düzenleyebilir, sağlığımıza önem verebilir, gereken tedavileri de yaptırabilirsiniz. İçsel büyüme, farkındalık ve aydınlanma yaşayabilirsiniz.

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade