AkrepAylık Akrep YorumuMayıs 2022 & Akrepler ve Yükselen Akrep Burçları

Mayıs 4, 20220
mayıs 2022

Sevgili akrep ve yükselen akrep burçları,

Nisan ayı sizin için ikili ilişkilerinizin önem kazandığı bir aydı. Ayı da 30 Nisan da 7. evinizde gerçekleşen tutulma ile kapattınız. İlişkileri işaret eden işaret eden bu tutulmanın etkileri önümüzdeki aylarda da devam edecek.

2 mayısta koç burcuna geçmek üzere olan venüs sizin 6. eviniz de olacak sağlığınızla ilgili harcamalar yapabilir, iş rutininizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanlarla aranızda tatlı bir rekabet gelişebilir. Bu rekabeti tatlı bir seviyede tutmanız sizin yararınıza olabilir.

Merkür retrosu

10 Mayısta Merkür ikizler burcunda yani sizin 8. evinizde retro hareketine başlayacak. Dolayısıyla gelir gider dengesini sağlamak adına hesaplamalar yapmanız gerekebilir. Beklenmedik unutulmuş bir fatura yada vergi borcu önünüze çıkabilir. Bu süreçte korkularınız ve endişeleriniz artabilir ancak merkür retrosu bunları fark edip endişe duyduğunuz konularda şifalanma sürecini başlatabilir. Terapi alabilir, şifa çalışmalarına yönelebilirsiniz.

11 Mayısta jüpiter koç burcuna geçecek, sizin 6. evinizde ilerleyecek. Jüpiter koç yazımda bu konuya ayrıca değineceğim.

16 Mayıs Akrep burcunda ay tutulması

Yılın ilk ay tutulmasıyla birlikte kadersel etkilerin hayatımıza dokunacağı bir süreç başlıyor. Tutulmalar hepimizin başını gökyüzüne dikkatle çevirdiği muhteşem doğa olaylarıdır. Coğrafi olarak önemli olduğu kadar astrolojik olarak da kadersel etkiler barındırırlar. Gücü birkaç kat artırılmış Yeni Ay ve Dolunay etkinlikleri olarak düşünülebilir. Tutulma haritamızda nerede gerçekleşiyorsa o alana bir çentik atılır ve transitler geldiğinde olaylar bir bir gerçekleşmeye başlar. Tutulmaların etkisini ortalama bir ay öncesinde almaya başladık bile söylediğim şeyler hayatınızda gerçekleşmiş bile olabilir.

Akrep burcundaki tutulma sizin 1. evinizde gerçekleşecek. Bu yıl kadersel temalar söz konusu kendinizi ortaya koyma biçiminiz, evliliğiniz, ortaklıklarınız, aileniz ve kariyeriniz gibi önemli konularda keskin değişimler yaşayabilirsiniz. Özellikle bu tutulma ile sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Stres ve kuruntunun üzerinizdeki etkisi sizi zorlayabilir. Yalnız bir yükselen akrepseniz her an hayatınıza yeni biri girebilir.

30 Mayıs İkizler yeni ayı

İkizler burcu sizin 8 eviniz; maddi kaynaklarınız, ortak paralar, bankalar, krediler, vergilerle ilişkili. Evliyseniz eşinizin geliri ile ilgili gündeminiz olabilir. Beklenmedik bir borç, miras konuları, kariyerinizde atacağınız adımlar için kredi çekme ve ameliyatlar söz konusu olabilir. Maddi gelir kaynaklarında veya sahip olunan maddi-manevi değerlerde değişim söz konusu olabilir. Merkür retrosunun son günlerini yaşadığımız yeni ay süreci retro boyunca yaşadığını deneyimleri gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade