Aylik Terazi YorumuTeraziMayıs 2022 & Teraziler ve Yükselen Terazi Burçları

Mayıs 4, 20220
mayıs 2022

Sevgili teraziler ve yükselen terazi burçları,

Nisan ayı sizin için korkularınızla yüzleştiğiniz bir aydı. Ayı da 30 Nisan da 8. evinizde gerçekleşen tutulma ile kapattınız. Maddi konuları işaret eden bu tutulmanın etkileri önümüzdeki aylarda da devam edecek.

2 mayısta koç burcuna geçmek üzere olan venüs sizin 7. eviniz de olacak ikili ilişkilerde heyecanlı anlar sizi vekliyor. Yalnızlar için hayatınıza yeni, heyecan verici bir ilişki girebilir. Süregelen ilişkiniz içinde rekabet ve çekişme söz konusu olabilir. Her durumda ikili ilişkileriniz bu ay sizin için önemli olacak. Danışmanlık alabilir, ilişkiniz için harcamalar yapabilirsiniz.

Merkür retrosu

10 Mayısta Merkür ikizler burcunda yani sizin 9. evinizde retro hareketine başlayacak. Dolayısıyla zihinsel odağınızda eğitimler, uzun seyehatlar ve uzaktan akrabalarınızla ilişkili konulara yönelecek. Bu süreçte evliyseniz eşinizin akrabaları ile aranızda bir takım yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Uzun süredir beklediğiniz hukuki bir konuyla ilgili bir gelişme olabilir. Eğitim konularında bir takım aksaklıklar yaşayabileceğiniz gibi, uzun süredir ertelediğiniz eğitim konularını, proje, master yada doktoranızı bu süreçte tamamlayabilirsiniz.

11 Mayısta jüpiter koç burcuna geçecek, sizin 7. evinizde ilerleyecek. Jüpiter koç yazımda bu konuya ayrıca değineceğim.

16 Mayıs Akrep burcunda ay tutulması

Yılın ilk ay tutulmasıyla birlikte kadersel etkilerin hayatımıza dokunacağı bir süreç başlıyor. Tutulmalar hepimizin başını gökyüzüne dikkatle çevirdiği muhteşem doğa olaylarıdır. Coğrafi olarak önemli olduğu kadar astrolojik olarak da kadersel etkiler barındırırlar. Gücü birkaç kat artırılmış Yeni Ay ve Dolunay etkinlikleri olarak düşünülebilir. Tutulma haritamızda nerede gerçekleşiyorsa o alana bir çentik atılır ve transitler geldiğinde olaylar bir bir gerçekleşmeye başlar. Tutulmaların etkisini ortalama bir ay öncesinde almaya başladık bile söylediğim şeyler hayatınızda gerçekleşmiş bile olabilir.

Akrep burcundaki tutulma sizin 2. evinizde gerçekleşecek. Maddi konular, gelir gider dengesi yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu yılın tutulmaları 2- 8 aksında olduğu için bu dengeyi sağlamak sizi içten içe yorabilir. Miras, nafaka, vergi borcu gibi konularla ilgilenebilir, yaratıcı çalışmalardan değer ortaya koymak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan öz değerinizi sorguladığınız bu süreçte ikili ilişkilerde alma verme dengesini ne kadar sağladığınızı da gözden geçirebilirsiniz.

30 Mayıs İkizler yeni ayı

İkizler burcu sizin 9 eviniz; Bu alan eğitim, uzaktan akrabalar, uluslararası ticaret ile ilişkilidir. Aynı zamanda hayat felsefeniz, inançlarınız, uluslararası konular, yolculuklar, yabancı kültürler, hukuki konular gündeminize gelebilir. Merkür retrosunun son günlerini yaşadığımız yeni ay süreci retro boyunca yaşadığını deneyimlerle ilgili son noktayı koyabilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade