Aylık Başak YorumuBaşakMayıs 2022 & Başaklar ve Yükselen Başak Burçları

Mayıs 3, 20220
mayıs 2022

Sevgili başak ve yükselen başak burçları,

Nisan ayı sizin için hayatı sorguladığınız bir aydı. Ayı da 30 Nisan da 9. evinizde gerçekleşen tutulma ile kapattınız. Hayata dair inançlarınızı sorguladığınız bu tutulmanın etkileri önümüzdeki aylarda da devam edecek.

2 mayısta koç burcuna geçmek üzere olan venüs sizin 8. evinizde olacak ortaklardan edindiğiniz gelirler, miras, nafaka gibi konular gündeme gelebilir. Gelir gider dengesini sağlamak adına hesaplamalar yaptığınız bir aylık bir süreç olabilir. Diğer taraftan venüsün buradaki seyri güzelleşmek uğruna bir takım operasyonları göze almanıza ve harcama yapmanıza neden olabilir. Mayıs ayı boyunca cinsel hayatınız renkli olabilir, yalnızlar için tutku ve heyecan dolu bir ilişki söz konusu olabilir.

Merkür retrosu

10 Mayısta Merkür ikizler burcunda yani sizin 10. evinizde retro hareketine başlayacak. Dolayısıyla kariyer alanınızda yarım kalmış işlerinize yönelebilir, tamamlamanız gereken projelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Üstlerinizle aranızdan bir takım yanlış anlaşılmalar olsun istemezseniz bu süreçte doğru iletişim kurmak için özellikle yazışma yöntemini seçebilirsiniz. Diğer taraftan merkür sizin de burcunuzun yöneticisi olduğunu düşünürsek yılda 3 kez yaşadığınız bu retroyu yönetmek zor olmayacaktır. Sağlığınıza özellikle dikkat etmenizi tavsiye ederim.

11 Mayısta jüpiter koç burcuna geçecek, sizin 8. evinizde ilerleyecek. Jüpiter koç yazımda bu konuya ayrıca değineceğim.

16 Mayıs Akrep burcunda ay tutulması

Yılın ilk ay tutulmasıyla birlikte kadersel etkilerin hayatımıza dokunacağı bir süreç başlıyor. Tutulmalar hepimizin başını gökyüzüne dikkatle çevirdiği muhteşem doğa olaylarıdır. Coğrafi olarak önemli olduğu kadar astrolojik olarak da kadersel etkiler barındırırlar. Gücü birkaç kat artırılmış Yeni Ay ve Dolunay etkinlikleri olarak düşünülebilir. Tutulma haritamızda nerede gerçekleşiyorsa o alana bir çentik atılır ve transitler geldiğinde olaylar bir bir gerçekleşmeye başlar. Tutulmaların etkisini ortalama bir ay öncesinde almaya başladık bile söylediğim şeyler hayatınızda gerçekleşmiş bile olabilir.

Akrep burcundaki tutulma sizin 3. evinizde gerçekleşecek. İletişim konuları bu süreçte zora girebilir, gerginlikten kaçınmaya özellikle dikkat etmelisiniz. Zihninizde bir kuruntu ve şüphe baskın olabilir. Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınızın hayatındaki gelişmeler sizi meşgul edebilir. Yakın seyahatler yapmak, ticari anlaşma ve sözleşmeler hayatınıza renk katabilir.

30 Mayıs İkizler yeni ayı

İkizler burcu sizin 10. eviniz; kariyer alanınızda gerçekleşecek bu yeni ay size işinizle ilgili yeni gündemler yaratabilir. Merkür retrosunun da son günlerinde olacağımız için bazı noktalarda hayat adeta durmuş gibi hissedebilirsiniz. Toplum önündeki duruşunuzu ve konumunuzu gözden geçirerek yeni başlangıçlar yapmaya karar verebilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade