AslanAylık Aslan YorumuMayıs 2022 & Aslanlar ve Yükselen Aslan Burçları

Mayıs 3, 20220
mayıs 2022

Sevgili aslan ve yükselen aslan burçları,

Nisan ayı sizin için kariyerinizin önem kazandığı bir aydı. Ayı da 30 Nisan da 10. evinizde gerçekleşen tutulma ile kapattınız. Hayatınızda köklü değişiklikler getirecek olan bu tutulmanın etkileri önümüzdeki aylarda da devam edecek.

2 mayısta koç burcuna geçmek üzere olan venüs sizin 9. evinizde olacak dolayısıyla hayata dair inançlarınız, hayalleriniz, idealize ettiğiniz konularla ilgili cesur, aktif ve hoşgörülü olabilirsiniz. Yeni bir eğitim almaya, uzun bir seyahat yapmaya karar verebilir bunun içinde harcamalar yapabilirsiniz.

Merkür retrosu

10 Mayısta Merkür ikizler burcunda yani sizin 11. evinizde retro hareketine başlayacak. Dolayısıyla arkadaş ve sosyal çevrenizde hareketli bir dönem başlayacak. Eski arkadaşlarla karşılaşabilir, sosyal grup, vakıf ve dernekler aracılığıyla insanlarla bağlantı kurabilirsiniz. Uzun süredir ertelenen kariyer getirilerinizi -haritanıza göre- bu dönemde edinebilirsiniz. İçinize dönerek yarım kalan projelere zaman ayırmak iyi gelebilir. Kaynaklarınızı artırmak için bu dönemde zihniniz çok aktif olacaktır.

11 Mayısta jüpiter koç burcuna geçecek, sizin 9 evinizde ilerleyecek. Jüpiter koç yazımda bu konuya ayrıca değineceğim.

16 Mayıs Akrep burcunda ay tutulması

Yılın ilk ay tutulmasıyla birlikte kadersel etkilerin hayatımıza dokunacağı bir süreç başlıyor. Tutulmalar hepimizin başını gökyüzüne dikkatle çevirdiği muhteşem doğa olaylarıdır. Coğrafi olarak önemli olduğu kadar astrolojik olarak da kadersel etkiler barındırırlar. Gücü birkaç kat artırılmış Yeni Ay ve Dolunay etkinlikleri olarak düşünülebilir. Tutulma haritamızda nerede gerçekleşiyorsa o alana bir çentik atılır ve transitler geldiğinde olaylar bir bir gerçekleşmeye başlar. Tutulmaların etkisini ortalama bir ay öncesinde almaya başladık bile söylediğim şeyler hayatınızda gerçekleşmiş bile olabilir.

Akrep burcundaki tutulma sizin 4. evinizde gerçekleşecek. Kardinal aks olarak nitelendirilen bu alanda gerçekleşecek olan tutulmalar, aile, ebeveynlerinizle ilişkinizi gözden geçirmenize neden olabilir. Ev almak, ev satmak, taşınmak ve kariyerinizde keskin kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Toplum önündeki duruşunuzu değiştirecek bir takım gelişmeler yaşayabilirsiniz.

30 Mayıs İkizler yeni ayı

İkizler burcu sizin 11. eviniz; sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili durumlarla ilgilenebilir. Onlarla ilişkinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu süreçte merkür retrosu da deva edeceği için özellikle arkadaş çevrenizle aranızda yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Toksik arkadaşlıklara yol vermek isteyebilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade