Aylık İkizler YorumuİkizlerMayıs 2022 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Mayıs 3, 20220
mayıs 2022

Sevgili ikizler ve yükselen ikizler burçları,

Nisan ayı sizin için içsel gerginliklerle doluydu. Ayı ise 30 Nisan da 12. evinizde gerçekleşen tutulma ile kapattınız. Bilinçdışı konuları, gizli saklı konular ve ruhsal sağlığınız önemli konular. Tutulmanın etkileri uzunca bir süre devam edecek.

2 mayısta koç burcuna geçmek üzere olan venüs sizin 11. eviniz de olacak dolayısıyla arkadaş çevrenizde hareketli günler sizi bekliyor. Sosyal çevrenizden biriyle heyecanlı duygular içinde olabilirsiniz. Çocuksu bir sevinç, kalbin kıpır kıpır atması, keşfedilmemiş bir şeyin delice keşfi… Acemi, deli ve tutku dolu!

Merkür retrosu

10 Mayısta Merkür ikizler burcunda yani siz ikizler burçlarının ve yükselen ikizlerin 1. evinizde retro hareketine başlayacak. Dolayısıyla zihinsel olarak çok aktif olacağınız iletişiminizin güçleneceği bir süreç başlıyor. Merkür sizin aynı zamanda 4. evinizi de yönettiği için özellikle merkür retrosu boyunca aileniz, evinizle ilgilenebilir, taşınmak isteyebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz merkürün yılda üç kere retro yapması yabancı olduğunuz bir konu olmasa da özellikle nisan sonu ve mayıs başında bir ay içinde deneyimlediğiniz konuları yeniden önünüze gelmesi sizi zora sokabilir. Merkür retro hareketine başlamadan iş anlaşmaları ve sözleşmelerinizi yapmanızı tavsiye ederim.

11 Mayısta jüpiter koç burcuna geçecek, sizin 11 evinizde ilerleyecek. Jüpiter koç yazımda bu konuya ayrıca değineceğim.

16 Mayıs Akrep burcunda ay tutulması

Yılın ilk ay tutulmasıyla birlikte kadersel etkilerin hayatımıza dokunacağı bir süreç başlıyor. Tutulmalar hepimizin başını gökyüzüne dikkatle çevirdiği muhteşem doğa olaylarıdır. Coğrafi olarak önemli olduğu kadar astrolojik olarak da kadersel etkiler barındırırlar. Gücü birkaç kat artırılmış Yeni Ay ve Dolunay etkinlikleri olarak düşünülebilir. Tutulma haritamızda nerede gerçekleşiyorsa o alana bir çentik atılır ve transitler geldiğinde olaylar bir bir gerçekleşmeye başlar. Tutulmaların etkisini ortalama bir ay öncesinde almaya başladık bile söylediğim şeyler hayatınızda gerçekleşmiş bile olabilir.

Akrep burcundaki tutulma sizin 6. evinizde gerçekleşecek. Sağlığınız, iş yaşamınız, rutinleriniz ve evcil hayranınız gündeme gelebilir. İş değişikliği yapmak, beslenme düzeninizi değiştirmek isteyebilirsiniz. İçsel büyüme, farkındalık ve aydınlanma yaşayacağınız bu süreç zor olsa da sonunda rahatlayacağınızı söyleyebilirim.

30 Mayıs İkizler yeni ayı

İkizler burcu sizin 1. eviniz; Sağlığınız, fiziksel görünümünüzle ilgili konular gündeme gelebilir. Dışarıdan insanlara kendinizi nasıl sunduğunuzu gözden geçirebilirsiniz. Bu dönemde ikili ilişkiler önem kazanabilir. Merkür retrosu geçmiş konuları çözüme ulaştırma fırsatı sunabilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade