Aylik Terazi YorumuTeraziNisan 2022 & Teraziler ve Yükselen Terazi Burçları

Nisan 18, 20220
nisan aylık burçlar

Merhaba sevgili yükselen terazi ve terazi burçları,

Nisan ayı hareketli bir ay sizin için önemli bir aydı önce karşıt burcunuz koçta bir yeni ay, ayın ortasında ise terazi dolunayıyla gündeminizi canlı tuttuk. İkili ilişkiler sizin için çok önemliydi, kimi zaman diplomasi yerine inceldiği yerden koparmak gerektiğini gördünüz…

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Nisan ayının en önemli olayı ise yılın ilk güneş tutulmasını ağırlayacak olması. 30 Nisanda gerçekleşecek olan güneş tutulması herkes kadar sizin için de önemli. Bu yıl gerçekleşecek tüm tutulmaları haritanızın 2. ve 8. evinde olacak. Parasal kaynaklarda büyük değişimler yaşanabilir. Kariyerle ilgili yeni konulara yönelebilirsiniz, mal, mülk, kredi, nafaka konularını konuşabilirsiniz. Belki de kredi çekip ev alabilir veya bu borcu kapatmak isteyebilirsiniz. Ailenizden bir büyüğünüzün sağlığıyla ilgilenmek zorunda kalabilir, beklenmedik bir operasyona girebilirsiniz. Hemen telaşlanmayın bu bazen basit bir implant olabiliyor. Tutulma uranyen bir tutulma olacağı için, beklenmedik harcamalar gündeminizi değiştirebilir.

Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

Bu dönemde duygusal ve içgüdüsel tepkiler verebilir, uykusuzluk, gerginlik, baş ağrıları gibi fiziksek belirtiler yaşayabiliriz. Özellikle de duygusal olarak dengeli olmak zor olacağı için hayati kararlar vermemekte fayda var. İçe dönmek, yarım kalan işlerle ilgilenmek, hayat amacınızı gözden geçirmek için iyi bir süreç olabilir. Özellikle yakın çevrenizle ilişkilerinizi, nasıl iletişim kurduğunuzu gözden geçirebilir, sınırlarınızı yeniden belirlemek gerektiğini fark edebilirsiniz.

Jüpiter, venüs ve Neptün’ün balık burcundaki seyahati sizin 6. evinizde gerçekleştirecek. Ruhsal olarak kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz bu dönemde özellikle çalışma arkadaşlarınıza destek olmak uğruna kendinizi heba edebilirsiniz. Eğer bilmediğiniz ve ihmal ettiğiniz sağlık probleminiz varsa sorunları açığa çıkarabilir, kan dolaşımı, ayak bilekleri ve üreme organları konusunda muayenelerinizi aksatmayın.

Diğer taraftan aynı etki olmasa da boğa akrep tutulmaları en son 2012- 2013 yıllarında olmuştu benzer temaları gündeminize getirebilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade