Aylık Yay YorumuYayNisan 2022 & Yaylar ve Yükselen Yay Burçları

Nisan 18, 20220
nisan aylık burçlar

Merhaba sevgili yükselen yay ve yay burçları,

Nisan ayı hareketli bir ay sizin için önemli bir aydı koçta bir yeni ay, ayın ortasında ise terazi dolunayıyla gündeminizi canlı tuttuk. İlişkileriniz, çocuklarınız ve sosyal çevreniz sizi yormuş olabilir. Arkadaşlıklarınızı gözden geçirdiğiniz bu dönemde toksik enerjilerden arınıyorsunuz.

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Nisan ayının en önemli olayı ise yılın ilk güneş tutulmasını ağırlayacak olması. 30 Nisanda gerçekleşecek olan güneş tutulması herkes kadar sizin için de önemli. Bu yıl gerçekleşecek tüm tutulmaları haritanızın 6. ve 12. evinde olacak. Bu alan sizin iş hayatınızda bazı değişikliklere yol açabilir. Kariyerinizi gözden geçirebilir, verdiğiniz emeğin karşılığınız alıp almadığınızı sorgulayabilirsiniz. Özellikle sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir, zihinsel olarak zorlanabilirsiniz, depresif yada halsiz hissedebilirsiniz. İçinize döndüğünüz, yalnız kalmak istediğiniz bir dönem olabilir. Bu dönemi bir dinlenme süreci gibi düşünebilirseniz spritüal konularla ilgilenebilir ve arınabilirsiniz. Bir terapistten uzmandan destek almaktan çekinmeyin…

Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

Bu dönemde duygusal ve içgüdüsel tepkiler verebilir, uykusuzluk, gerginlik, baş ağrıları gibi fiziksek belirtiler yaşayabiliriz. Özellikle de duygusal olarak dengeli olmak zor olacağı için hayati kararlar vermemekte fayda var. İçe dönmek, yarım kalan işlerle ilgilenmek, hayat amacınızı gözden geçirmek için iyi bir süreç olabilir. Sağlığınızla ilgili bir konuda özbakım yapabilir, dışardan görünümüzü değiştirebilirsiniz.

Jüpiter, venüs ve neptünün balık burcundaki seyahati sizin Aile içinde fırsatlar, ev alma, satma konuları gündeme gelebilir. Bu dönemde aileniz büyüyebilir mesela kardeşinizin evlenebilir, bir çocuğu olabilir. Bir takım sağlık sorunlarınız varsa bu süreçte sorunlar büyüyebilir. Yaşam alanınızdaki bazı değişiklikler size iyi gelecektir.

Diğer taraftan aynı etki olmasa da boğa akrep tutulmaları en son 2012- 2013 yıllarında olmuştu benzer temaları gündeminize getirebilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade