AslanAylık Aslan YorumuNisan 2023 & Aslan ve Yükselen Aslan

Mart 23, 20230
koç burcunda güneş tutulması

Merhaba yükselen aslan ve aslan burçları

Nisan ayı baharı karşılarken, yılın ilk güneş tutulmasını ve hatta Koç ve Terazi tutulmalarının da ilkini ağırlıyor.

6 Nisan terazi dolunayı

Dolunay sizin 3. evinizde gerçekleşiyor. yeni eğitimler, işinizle ilgili kurabileceğiniz bağlantıları artırabilir. Trafikte dikkatli olmalı, abartılı davranışlardan kaçınmalısınız! Gündelik olaylarla uğraşmak sizi yorabileceği için, işlerinizin sıkışmaması adına etrafınızdan ekstra zaman isteyebilirsiniz. Duygusal olarak uyumlu olma isteğiniz artarken, bir yandan da akrabalarınıza, çevrenize katlanmakta zorlanabilirsiniz. Zihinsel odağınız kariyerinizdeyken, başka konulara odaklanmak kolay olmasa gerek!

20 nisan koç burcunda güneş tutulması

Koç ve terazi burçlarında gerçekleşecek olan tutulmanın ilki olan; 29 derece koç burcundaki güneş tutulması etkilerini hızlı gösterebilir. Tutulmalar doğası gereği hoşumuza gitsin gitmesin hayatımızı değiştirir. Siz aslan burçları koç ve terazi tutulmalarından olumlu açılar alacaksınız. Uzun süredir Satürn ve tutulmalar sizi yordu, yükünüz bir miktar azalırken Plüton kova transiti başladı! Plüton yavaş ve etkileyici dönüşüm getirecektir. Tutulma sizin haritanızın 9. evinde gerçekleşiyor. Böylece bu yıl ve önümüzdeki yıl odağınız da eğitimler, yurt dışına seyahatleri olabilir. Yeni bir eğitim alabilir, mevcut üniversitede öğretmeninizle aranızda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Şu ana kadar inandığınız tüm değerleri sorgulayabilir, yara aldığınızı düşünebilirsiniz. Ani bir kararlar okulu bırakmak isteyebilirsiniz. Tutulma zamanları hayati kararlar almamanızı tavsiye ederim. Eğer siz 15- 20 ağustos arasında doğmuş bir aslan burcuysanız sizi görünür kılacak çok önemli deneyimlere hazır olmalısınız . Sahneler sizin…

22 Nisan merkür retrosu başlıyor!

21 Nisanda s pozisyona geçerek retro hareketine başlayacak. Bir gezegen retroya hazırlanıyorsa yavaşlar. Yavaşlıyorsa tam da o gün her şey kitlenebilir. 22 nisanda merkür tam uranüsle kavuşuma giderken, retro hareketine başlıyor. 15 derece boğa geçtiğimiz yıl gerçekleşen tutulmaları tetikliyor olacak burada durağan hareketine başlaması çokta hayra alamet değil. 20 nisanda gerçekleşen koç burcundaki güneş tutulmasının da sert etkileriyle birden fazla kez deneyimleyeceğimiz zorlu durumlar ortaya çıkabilir! Boğa sizin 10. eviniz zihinsel odağınız. Tümüyle işinizde kendinizi daha öteye nasıl taşıyabileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Bunun için yeni iş bağlantıları kurabilir, ev- iş yaşamı noktasında gecikmiş kararlar alabilirsiniz. Otorite ile yanlış anlaşılmalar olabilir.

Satürn 7 Martta 2,5 yıl boyunca kalacağı balık burcuna geçti. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim ve burcunuza göre etkilerini anlattığım  videolara göz atmayı unutmayın!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade