Aylık Yengeç YorumuYengeçNisan 2023 & Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Mart 23, 20231
koç burcunda güneş tutulması

Merhaba yükselen yengeç ve yengeç burçları

Nisan ayı baharı karşılarken, yılın ilk güneş tutulmasını ve hatta Koç ve Terazi tutulmalarının da ilkini ağırlıyor.

6 Nisan terazi dolunayı

Dolunay sizin 4. evinizde gerçekleşiyor. Dolunayla birlikte güçlü ilişkiler kurabilir, eviniz, kökleriniz, ailenizle ilgilenebilirsiniz. Taşınma, tadilat ve bir takım yenilikler yapmak size iyi gelebilir. Aile fertleriyle ilişkilerinizi yeniden değerlendirebilir, anne babanızla ilgilenilirsiniz. Yeni ay siz güneş yengeçlere kare açı yaptığı için kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Her şeyi büyük bir uyum içinde çözmek zorunda değilsiniz. Herkesin sizin kadar hassas ve ince düşünmesini beklemek neye yarar? çocunlukla hayal kırıklığı! Üstleriniz ve müdürlerinizle adalet tartışmasına girmek bu günlerde sonuç getirmeyebilir.

20 nisan koç burcunda güneş tutulması

Koç ve terazi burçlarında gerçekleşecek olan tutulmanın ilki olan; 29 derece koç burcundaki güneş tutulması etkilerini hızlı gösterebilir. Tutulmalar doğası gereği hoşumuza gitsin gitmesin hayatımızı değiştirir. Siz yükselen yengeç ve yengeçler için çok önemli tutulmalar. Yükselen yengeçler kardinal aks dediğimiz bu alanda tutulmaları alırken, güneş yengeçler kare açı alacaklar. Her ikisi de büyük farkındalık ve değişim getiriyor. Hızlı kararlar alabilirsiniz. Tutulma haritanızın 10. evinde olacak. İşiniz ve kariyer alanınızı ifade eden bu alandaki dolunay bir kısım yükselen yengeç için istifa ve iş fesihleri getirebilir ancak haritanıza göre fırsatları, destekleri de işaret ediyor. Siz 15-20 temmuz arası doğmuş yengeç burçları ise haritanızda aslan burcunun kestiği alanda değişimler yaşayabilirsiniz.

Tutulma yöneticisi mars sizin burcunuzda hareket ettiği için mide, göğüs hassasiyetleriniz artabilir. Muayenelerinizi aksatmayın. Mide sindirimle bağlantılıdır. Mide hayatımdaki olay ve durumları sindirme, özümsemeğe bütünleşme şeklimizi ifade eder. Geçmişe tutunma eğiliminiz arttığı için bu dönemde mide ağrılarınızda özellikle artabilir. Göğüsse özellikle aile ilişkilerimizdeki hassasiyetlerimizi gösterir. O halde sorum son zamanlarda aile ile ilgili önemli şeyler yaşadınız mı? mars yengeçte genellikle cevap evet olacaktır!

22 Nisan merkür retrosu başlıyor!

21 Nisanda s pozisyona geçerek retro hareketine başlayacak. Bir gezegen retroya hazırlanıyorsa yavaşlar. Yavaşlıyorsa tam da o gün herşey kitlenebilir. 22 nisanda merkür tam uranüsle kavuşuma giderken, retro hareketine başlıyor. 15 derece boğa geçtiğimiz yıl gerçekleşen tutulmaları tetikliyor olacak burada durağan hareketine başlaması çokta hayra alamet değil. 20 nisanda gerçekleşen koç burcundaki güneş tutulmasının da sert etkileriyle birden fazla kez deneyimleyeceğimiz zorlu durumlar ortaya çıkabilir! Boğa sizin 11. eviniz zihinsel odağınız arkadaşlarınız ve sosyal çevrenize kaymış olacak. Retro ile birlikte özellikle eski bir dostla karşılaşmak, iki lafım belini kırmak mümkün olabilir. Eski bir sevgili gündeme gelebilir. Kariyerinizde uzun zaman önce hak ettiğiniz ancak elinize ulaşmayan bir gelir elde edebilirsiniz.

Satürn 7 Martta 2,5 yıl boyunca kalacağı balık burcuna geçti. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim ve burcunuza göre etkilerini anlattığım  videolara göz atmayı unutmayın!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

1 comments

  • Yasemin

    Mart 23, 2023 at 7:41 pm

    Hak edişler gelsin ☺️ ❤️

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade