Aylık Boğa YorumuBoğaNisan 2023 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Mart 23, 20230
koç burcunda güneş tutulması

Merhaba yükselen boğalar ve boğa burçları

Nisan ayı baharı karşılarken, yılın ilk güneş tutulmasını ve hatta Koç ve Terazi tutulmalarının da ilkini ağırlıyor.

6 Nisan terazi dolunayı

Terazi Zodyak’ta biz bilinciyle tanıştığımız ilk burçtur koçun ben diyen doğasının aksine dengeyi sağlamak, uyum içinde olmak, eşitlik ve adaleti tahsis etmek ister. Dolunay sizin 6. evinizde gerçekleşirken, iş yerinizde uyum ve ekip çalışmaları yapma isteğiniz artabilir. Yoğunluğunuz nedeniyle yorgun ve gergin hissedebilir, rutinlerinizi düzene sokmakta zorlanabilirsiniz. Belki de spora başlamak ve beslenme düzeninizi değiştirmek iyi gelecektir. Fiziksel görünümünüzde değişiklik yapabilir, tarzınızı değiştirebilirsiniz. Dolunay sürecinde evcil hayvanınızın ihtiyaçlarıyla ilgilenebilirsiniz.

20 nisan koç burcunda güneş tutulması

Koç ve terazi burçlarında gerçekleşecek olan tutulmanın ilki olan; 29 derece koç burcundaki güneş tutulması etkilerini hızlı gösterebilir. Tutulmalar doğası gereği hoşumuza gitsin gitmesin hayatımızı değiştirir. Siz boğa burçları bir süredir tutulmalardan, satürn karesinden çok yoruldunuz, yükünüzün birazını indirmiş olsanız da 2023 iki tutulma daha gerçekleşince hayatınızdaki her şeyi baştan yaratacaksınız. Tutulma sizin haritanızın 12. evinde olacak. Özellikle ruhsal olarak huzursuz hissettiğiniz, uykusuz kalabileceğiniz, korkularınızla yüzleşmek zorunda kalabileceğiniz bir dönem. Belki de sağlığınızla ilgili bir konuyu gözünüzde çok büyütebilirsiniz. Rüyalarınız hareketlenebilir, mümkünse bir rüya günlüğü tutmak bilinç dışınızdaki konuları fark etmenizi sağlayabilir. Tutulma sizi birlikteliğinizle ilgili yüzleşmelere götürebilir. Yakın çevrenizin deneyimleri sizi ruhsal olarak endişelendirebilir.

22 Nisan merkür retrosu başlıyor!

21 Nisanda s pozisyona geçerek retro hareketine başlayacak. Bir gezegen retroya hazırlanıyorsa yavaşlar. Yavaşlıyorsa tam da o gün her şey kitlenebilir. 22 nisanda merkür tam uranüsle kavuşuma giderken, retro hareketine başlıyor. 15 derece boğa geçtiğimiz yıl gerçekleşen tutulmaları tetikliyor olacak burada durağan hareketine başlaması çokta hayra alamet değil. 20 nisanda gerçekleşen koç burcundaki güneş tutulmasının da sert etkileriyle birden fazla kez deneyimleyeceğimiz zorlu durumlar ortaya çıkabilir! Boğa sizin 1. eviniz zihinsel odağınız 4 nisandan bu yana kendinize ve ilişkinize yönelmiş olabilir. Sağlığınız, beslenme biçiminizle ilgili dikkatli olmalısınız. Özellikle boyun, boğaz, tiroit gibi konularda uzun zamandır ertelediğiniz muayenenizi olabilirsiniz. Baharın gelişi farenjit, saman nezlesi gibi hastalıklara kapı aralayabilir. İkili ilişkilerde şeffaf olmalısınız. Karşılıklı yanlış anlaşılmalar zorlayabilir. Ani bir karar almamalısınız!

Satürn 7 Martta 2,5 yıl boyunca kalacağı balık burcuna geçti. Satürn’ün genel etkilerine değindiğim ve burcunuza göre etkilerini anlattığım  videolara göz atmayı unutmayın!

Sevgiyle…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade